בית / חדשות / NBA 2K17 ירוץ ב-4K על ה-PS4 PRO

NBA 2K17 ירוץ ב-4K על ה-PS4 PRO

מסתבר שקונסולת ה-PS4 Pro של Sony תריץ את המשחק NBA 2K17 באיכות 4K טבעית לחלוטין ותשמור על קצב רענון פריימים של 60 לשנייה עם HDR.

מן הסתם, ה-PS4 Pro לא יהיה חזק מספיק כדי להריץ את רוב המשחקים ב-4K טבעי – וזו הסיבה ש-Sony גייסה לצידה את טכנולוגיית ה-Checkerboard Upscaling. בכל זאת, נראה שלקונסולה יש קצת כוח להריץ 4K טבעי  – אנו יודעים ש-The Last of Us Remastered יהיה אחד מהמשחקים הללו שירוצו ב-4K טבעי על הקונסולה החדשה אבל כעת מתווסף לרשימה המצומצמת גם משחק הכדורסל NBA 2K17.

המפתחת של המשחק אישרה בחשבון ה-Twitter שלה שהמשחק ירוץ ב-4K טבעי ב-PS4 Pro. לא רק זה, המשחק גם יישאר בקצב רענון קבוע של 60 פריימים בשנייה ויתמוך ב-HDR. אבל גם זה לא הכל, המשחק ירוץ ב-4K גם בשימוש עם טלוויזיה רגילה, כלומר, השחקן ירגיש בשיפור איכות ויזואלית בצורה קיצונית גם במסך רגיל שהוא לא 4K.

אז נראה לי שיש פה ניצחון טכני ל-Sony ול-2K. משחק הכדורסל המעולה NBA 2K17 זמין כעת למחשב האישי, ל-Xbox One ול-PlayStation 4.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה