בית / חדשות / Playstation VR- המון מידע חדש שוחרר

Playstation VR- המון מידע חדש שוחרר

שוחרר טריילר השקה ל-Playstation VR ביחד עם המון מידע חדש, המשיכו לקרוא את הכתבה כדי להתעדכן על משקפי המציאות המדומה החדשות של Sony.

ה-PlayStation VR שוחרר השבוע ואיתו שוחרר גם טריילר השקה שגרם להרבה רעש והתלהבות מצד המעריצים מאז שחרורו. ה-PS VR מביא איתו פוטנציאל מבטיח ביותר, הוא הזול מבין כל המתחרים שלו, הוא נוח והוא לא דורש מחשב גיימינג מפלצתי בשביל להריץ בו משחקים, רק קונסולת PS4.

לאחר שתצפו בטריילר אני מבטיח לכם שלא תוכלו להישאר אדישים למשקפי המציאות המדומה החדשות של Sony, צפו בטריילר:

בנוסף לטריילר, קיבלנו מידע די מפתיע על כך שרק מספר שעות לאחר שחרורו, כל מכשירי ה-PS VR בגרמניה אזלו. מנהל החברה Sony ג'ים רייאן הודיע על כך שפיתוח המכשירים יזורז בגלל הביקוש הרב שיש מסביבו כרגע.

"אנחנו יודעים מכמות ההזמנות המוקדמות שיש למכשיר כרגע שהעניין שיש למעריצים בו גדול" ריאן אמר בראיון בטלוויזיה. בנוסף לכך, הוא גם הוסיף שמספר הרכישות של המכשיר יכולות לעמוד על "מאות אלפים".

"אנו מודעים לכך שמעגל חידושי המלאי מצוין, השקת המכשיר הולכת בדיוק כמו שחשבנו. עשינו את ההחלטות להגדיל את הכמויות בסוף 2016 ולקראת 2017. השאלה היחידה שנותרה היא האם זה יספיק לדרישות של השוק, נחיה ונראה."

בנוסף, דיסק הדמו שמגיע ביחד עם משקפי המציאות המדומה ידרוש עדכון Day One די כבד, ומשקלו 6GB, דבר שככל הנראה רוב רוכשי המוצר לא ציפו לו. אך אלו לא החדשות הכי מפתיעות שקיבלנו לאחרונה על ה-PS VR, האם יכול להיות שתהיה לו תמיכה במחשב האישי ובקונסולות אחרות? טוב, כן- אך זו לא תמיכה רשמית.

ככל הנראה תוכלו להשתמש במצב Cinematic Mode שבעצם לוקח את מה שבדרך כלל מוצג לכם על הטלוויזיה (ממיר או קונסולה) ומחובר דרך כבל HDMI, אך במקום הטלוויזיה הוא יציג לכם את אותו הדבר על משקפי המציאות המדומה. משמעות הדבר היא שתוכלו לחבר את הקונסולה, המחשב האישי או אפילו הממיר שלכם ובעצם כל מכשיר התומך ב-HDMI אל ה-PS VR ולצפות במה שהוא משדר דרך המשקפיים, אך ללא תמיכה מיוחדת בזווית של 360 מן הסתם.

אז אם אי פעם רציתם לשחק במשחק מגוף ראשון כלשהו על משקפי מציאות מדומה ותסכימו להסתפק בתמיכה לא רשמית ובלי תצוגת זווית 360, תוכלו לעשות את זה עם ה-PS VR.

אנחנו יודעים שאנחנו מתרגשים מהמכשיר החדש בעיקר אחרי כל החדשות המרגשות האלו, אבל מה דעתכם עליהן? האם אתם מתכננים לקנות את משקפי המציאות המדומה כאשר הן יגיעו אלינו לארץ? ספרו לנו בתגובות!

אודות רובי מטוסביץ'

2 תגובות

  1. אם יש לי את דגם ה ps4 הרגיל ה"ישן" ולא את ה pro או הsliim האם ה ps vr החדשות יתאימו לו עדיין?

השאר תגובה