בית / חדשות / Booster One תהפוך אתכם לגיימרים טובים יותר

Booster One תהפוך אתכם לגיימרים טובים יותר

חברת הסטארטפ החדשנית Sixth Sense Technology מנסה למכור לנו את אוזניות ה-Booster One ב-Kickstarter, והיא טוענת שהן יכולות להפוך אתכם לגיימרים טובים יותר.

רוב יצרניות האוזניות רוצות למכור לנו את האוזניות שלהן על סמך טענות לגבי איכות השמיעה החדשנית או איכות הבנייה הנוחה והמסוגננת, אך Sixth Sense Technology מנסה למכור לנו את האוזניות החדשות שלה, ה-Booster One, על סמך היכולת שלה להחליף לחיצות עכבר או מקלדת שונות לתנועות ראש קלות, שיעזרו לכם (לטענתה) להפוך לגיימרים טובים יותר.

הרעיון בא למייסד החברה Iaroslav Neliubov לאחר שחישב כמה זמן הוא מבזבז על פעולות שחוזרות על עצמן בתוכנת עריכת התמונות Photoshope, כמו להגדיל ולהקטין תמונה מסוימת, פעולה שלהערכתו לוקחת 3 עד 5 שניות בשימוש בגלגלת של העכבר.

Neliubov הסביר: "חמש שניות [של הוזזת הגלגלת] מאה פעמים בשעה הופכות ל-8.3 דקות של גלגול בכל שעה. כלומר, אם אתם עובדים 8 שעות, תבזבזו לפחות שעה ביום בלגלגל את הגלגלת שלכם. זה הופך ל-5 שעות בשבוע או 11 ימים בשנה של גלגולים!"

0fa539d7d9fd132d51b18e273e416e6b_original

כמובן שלא כולנו מבזבזים כל כך הרבה זמן ב-Photoshop, אבל המחשבה על כך גרמה לו לפתוח את Sixth Sense Technology וליצור את ה-Booster One, לאחר פיתוחי אב-טיפוס ראשוניים שבמהלך הדרך הובילו לרעיון להשתמש בתזוזות הראש במקום לחיצות שונות.

המפתח של הטכנולוגיה של החברה הוא גיירוסקופ היושב בתוך האוזניות כדי לזהות את תזוזות הראש שלכם. את האוזניות תוכלו להגדיר דרך תוכנה מיוחדת כדי שיעבדו עם משחקים שונים. לדוגמה, אם אתם משחקים משחק אסטרטגיה בזמן אמת, תוכלו להזיז את הראש למעלה, למטה, שמאלה או ימינה כדי לזוז בכיוונים הללו על מפת המשחק, או במשחק מירוצים תוכלו להפעיל את ה-Nitro על ידי הוזזה קלה של הראש מטה, או אפילו להשתמש בתזוזה הקלה הזו לטעון את הנשק שלכם במשחק יריות.

זהו בהחלט פרויקט מעניין, אך לא אחד שיגיע בזול- האוזניות צפויית לצאת לצרכן במחיר של $359 (או 1,371 ש"ח), כאשר המהירים שבכם עדיין יכולים להשיג את ה-Early Bird Perk בפרויקט באתר Kickstarter במחיר של $199 (או 760 ש"ח).

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה