בית / חדשות / האם ה-Playstation VR זול מאוד בשוק ומשחקיו לא מוכנים?

האם ה-Playstation VR זול מאוד בשוק ומשחקיו לא מוכנים?

ה-Playstation VR הינו מכשיר מציאות מדומה, מחירו עומד בסך של 399 דולר (1524 שקלים חדשים), כאשר מחיר זה הינו שליש מהמחיר של ה-Oculus Rift, וחצי ממחירו של  ה-HTC Vive, שזה מחיר מצחיק ונראה בכלל לא משתלם יחסית לשאר.

מסתבר כי חברת Sony מרוויחה מזה כסף טוב, אף על פי המחיר ה"מצחיק" שה-PS VR קיבל יחסית לשאר החברות. בראיון שנערך לאתר Polygon עם יו"ר אולפני הבידור האינטראקטיבי של Sony, שון ליידן, הוא אישר כי "{חברת Sony} מרוויחים כסף טוב מקונסולת ה-VR".

אלו לגמרי חדשות מעולות, כיוון שזה אומר שהסיכוי שחברת Sony יפסיקו בייצור ה-Playstation VR נמוך מאוד אם המכירות של המכשיר ימעיטו, כמו שהם עשו עם ה-Playstation Move וה-Playstation Vita, וגם זה אומר שתהיה להם את האפשרות להוזיל את המחיר של ה-Playstation VR ולהפוך אותה למכשיר ה-VR הכי זול בשוק.

Playstation VR

לאחר שה-PS VR יצא לשוק, יותר ויותר אנשים התחילו לשים לב שעל חלק מהמשחקים של ה-PS VR רשום "משחק לא מוכן". מנכל חברת Sony ניהל ראיון לא מזמן ל-CNBC ובו הוא נשאל אם הוא לא הרגיש שחלק מהמשחקים קצרים מדי או שחלק מהם הדגמות והם לא הושלמו? באופן מפתיע הייתה לו בעיה עם אפיון זה והוא אמר: "ובכן אני חושב שתהיה לי בעיה עם האפיון של 'משחק לא מוכן'. אנו חושבים שיש הצעות מחיר מעולות. כמו שאמרתם, יש חוויות משחק מעולות כמו Final Fantasy, המשחק החדש של Batman ל-VR או Star Wars, אבל מצד שני גם יש משחקים קלים יותר אשר מתומחרים בהתאם, שאנשים יכולים להרשות לעצמם לקנות. עבורנו זה היה מאוד חשוב מבחר הצעות הגיימינג האלה ל-PS VR."

Playstation VR

אמנם נכון שהמשחקים ל-VR מתומחרים בהתאם לחוויה וזמן המשחק, מנכל Sony קצת הטעה באפיון המשחק Batman ו-Star Wars כמשחקים באמת שלמים. המשחק הבאמת מלא הראשון ל-PSVR יהיה Resident Evil 7: Biohazard, אם לא תהיה רתיעה של Sony ברגע האחרון.

מה אתם חושבים על המקרה הזה ועל התמחור ש-Sony נתנה למשחקי ה-PS VR? ספרו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה