בית / חדשות / Pokemon Sun ו-Moon חושפים התפתחויות חדשות ומאמנים חדשים!

Pokemon Sun ו-Moon חושפים התפתחויות חדשות ומאמנים חדשים!

Nintendo וה-Pokemon Company לא מאכזבות ומשחררות עוד טריילר שרק גורם לנו להתרגש עוד יותר לשני המשחקים החדשים בסדרת משחקי התפקידים שכבשה את העולם- Pokemon Sun ו-Pokemon Moon:

בטריילר נחשפנו להתפתחויות חדשות של מספר יצורים שראינו כבר, ושני יצורים חדשים לגמרי! הראשון שנחשפנו אליו בטריילר הוא Silvally, אשר מתפתח מהיצור המסתורי Type: Null. לפי האתר הרשמי של המשחק "היצור הזה משנה את סוגו עם חפצים ייחודיים שמוכנסים לתוך הכונן שעל ראשו, והתאים הסומטיים משתנים ונוצצים בצבעי אור שונים בהתאם לסוגו הנוכחי." Silvally מציג את היכולת החדשה RKS System שעושה בדיוק את מה שנכתב בציטוט, יחד עם המהלך Multi-Attack שמשתנה בהתאם לסוגו הנוכחי. שני היצורים הבאים שהופיעו בטריילר הם Hakamo-o שמתפתח מ-Jangmo-o, ו-Kommo-o שמתפתח מ-Hakamo-o. שני היצורים הם מסוג דרקון ולחימה שמשתמשים בקשקשים הקשיחים שעל גבם כדי לתקוף את היצורים שמולם. Bounsweet שהוכרז בטריילר קודם עכשיו קיבל התפתחות בשם Steenee שתוקף את האוייבים עם עלי הגביע שלו, ומפיץ ריח מוגבר יותר מ-Bounsweet. לאחר מכן Steenee יכול להתפתח ל-Tsareena, אחד הפוקימונים האצילים ביותר שמגן בעזרת כוחו כדי להגן ולשלוט על Bounsweet. הפוקימון הזה גם יכול להשתמש ביכולת החדשה Queenly Majesty שחוסמת את אפשרות האוייב להשתמש ב-Priority Move. ההתפתחות האחרונה שקיבלנו היא Ribombee שמתפתח מ-Cutiefly, אשר אוסף את הצוף מהפרחים שהוא עובר לידם ומגלגל אותם לתוך כדורי Pollen Puffs, אותם הוא משחרר על אויביו בקרב. חלק מה-Pollen Puffs יכולים דווקא לשמש כמרפאים וכחומרים מרגיעים, והם מפוזרים בכל רחבי Alola.

שני הפוקימונים החדשים שקיבלנו הם לא באמת חדשים, אלא הם צורות Alola חדשות של Grimer וההתפתחות שלו Muk אליהם נוסף הסוג האפל אל סוג הרעל שלהם. Grimer הובא ל-Alola כדי לטפל בבעיית הזבל המצטבר, ומשום שניזון אך ורק מזבל של אנשי האזור, צורתו השתנתה. הדברים שנראים כמו שיניים בפיו של היצור הם למעשה שאריות רעלים מהזבל שהוא אוכל, שהתקשו והפכו לקריסטלים. Muk, כמו Grimer, אוגר את הרעלים האלו בגופו, כך שבניגוד ל-Muk שגדל באיזור אחר, לא תוכלו להריח אותו מתקרב.

אבל ההכרזות לא נגמרו, מפני שקיבלנו מידע על שתי דמויות חדשות שנפגוש במהלך המסע- הראשונה היא Olivia, הקהונה של האי Akala,שהוא האי השני בו תבקרו במהלך אתגר האיים שלכם במשחק. Olivia מוכשרת במיוחד ושירתה כקהונה כבר מגיל צעיר, אך למרות הכישורים המתקדמים שלה, היא ממשיכה להתעקש שהיא רק נערה נורמלית. הדמות השניה שפגשנו היא Ilima, מומחה ביצורים מסוג נורמלי ותלמיד בבית הספר למאמנים, אשר נחשב לגיבור בבית הספר הקודם שלו.

וכמו תמיד, הנה הגלריה המלאה של תמונות הפוקימונים החדשים יחד עם שתי הדמויות החדשות:

וזה כל המידע שקיבלנו מהטריילר החדש! מה אתם חושבים על היצורים והדמויות החדשים? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה