בית / GeeKRooM /  Spider-Man/Deadpool #9- שני הגיבורים האהובים בקומיקס אחד!

 Spider-Man/Deadpool #9- שני הגיבורים האהובים בקומיקס אחד!

Spider-Man/Deadpool: ספיידרמן ודדפול מדגמנים זוגיות חזקה בקומיקס משותף (סוף סוף!) ואפילו יצרו ילדה משותפת?!

כבר הרבה מאוד זמן שמעריצים מבקשים קומיקס של ספיידר-מן ודדפול יחדיו, ומאז סרטו של דדפול והופעתו הראשונה של הספיידר-מן החדש בעולם מארוול, הדרישה לכך רק גדלה עוד יותר. אז נכון, היו כמה מפגשים של שתי הדמויות במספר גיליונות שונים, אבל רק עכשיו מארוול באמת נענתה לבקשות הרבות והוציאה סדרת קומיקס חדשה. לסדרת הקומיקס קוראים Spider-Man/Deadpool אשר מאופיינת בהומור ואקשן שרק מארוול יודעים לעשות.

ביקרתי בחנות קומיקס וירקות, שהפכה להיות האהובה עליי מאז שהתחלתי לקרוא קומיקס, וקיבלתי את גיליון מספר 9 מתוך הסדרה. הגיליון עצמו הוא חלק ראשון מתוך שניים של סיפור שכותרתו היא Itsy Bitsy.

זהירות – ספויילר!

בתחילה, אנחנו רואים את מה שקרה שלושה חודשים לפני עלילת הקומיקס. שישה נבלים שכולם מוטנטים (קבוצה של בני אדם אשר בעקבות מוטציה גנטית בגופם הם מקבלים כוחות על אנושיים) ובעלי שילוב של בני אדם יחד עם בעל חיים כלשהו. אותם שישה נפגשים ומחליטים לעבוד כצוות כי הם רוצים שייקחו אותם יותר ברצינות ויראו בהם כנבלי על אמיתיים ולא סתם מוטציות מטומטמות. והם מחליטים לקרוא לקבוצה שלהם Hateful Hexad.

שלושה חודשים אחר כך, ספיידר-מן ודדפול עושים מה שהם יודעים לעשות הכי טוב – הם נלחמים בחבורת הנבלים ומסכלים את תוכניותיהם.

תוך כדי הקרב, מתגלה דמות חדשה, ספק גיבורה ספק נבלית. מסתבר שמישהו (ואני לא אגלה מי, כי צריך להשאיר גם משהו ללא ספויילר) איחד את הגנים של ספיידר-מן ושל דדפול ויצר את הבת שלהם, שנושאת את הכוחות של שניהם. הדמות בעלת מבנה גוף של עכביש ויכולות לחימה דומות לשל דדפול והיא מציגה את עצמה בתור Itsy Bitsy. היא מפתיעה את כולם, כולל את דדפול וספיידר-מן, שאת שניהם היא מכנה אבא, הורגת את חברי הקבוצה Hateful Hexad ונעלמת.

Spider-Man/Deadpool מלא בהומור שרק מארוול יכולים לייצר. מצד אחד יש את ספיידר-מן, או בשמו האמיתי – פיטר פארקר, הנער המתבגר מלא ההורמונים, ומצד שני יש את דדפול (וייד וינסטון וילסון), המהווה מן מדריך לספיידר-מן הצעיר. למרות זאת, נראה כי ספיידר-מן הוא המבוגר האחראי, כי דדפול הוא דמות בעל אישיות ילדותית שאחראי לרוב הבדיחות. הם הפכים אחד של השני, ובכל זאת מאוד דומים ומשלימים זה את זה. השילוב הנהדר בין השניים מצדיק את הבקשה לקבלת קומיקס של שניהם יחדיו.

ומבחינת עיצוב הקומיקס Spider-Man/Deadpool – מסגרות התמונה (החלונות) טיפה מבולגנות לפי דעתי. נכון שהקומיקס ברובו מלא באקשן וצריך להמחיש את התרחשות הדברים, אבל מרוב בלאגן היה לי קשה לשים לב לפרטים הקטנים. אפשר לטעון שזה טוב, ככה צריך להשקיע יותר זמן על עמוד אחד ולהקדיש תשומת לב לכל איור ואיור. אני מניחה שהעדפה לכך תלויה בעיקר באיך שהתרגלתם לקרוא קומיקס וכמה זמן אתם מקדישים לחוויה עצמה. הצביעה עצמה לא יוצאת דופן, וגם האיורים הם כאלה שמאפיינים את מארוול.

ועוד נקודה: אני התחלתי את הסדרה מגיליון מספר 9, אבל בהחלט מומלץ להתחיל לקרוא את הסדרה מההתחלה כדי להבין חלק מהדברים שמופיעים בסיפור כגון, למה וויד הוריד את המסכה ומה קרה עם אישתו.

המשך הסיפור יתגלה בגיליון מספר 10 שיצא בתאריך ה-26 באוקטובר.

Spider-Man/Deadpool #9

עלילה - 7
הומור - 10
איור - 9.5
צביעה - 9

8.9

מומלץ

עלילה מלאה הומור ואקשן, איורים מושקעים ודמות חדשה ליקום של מארוול שאסור לפספס! מה שכן, עדיף להתחיל את הסדרה מההתחלה ולא להתחיל ישר מגיליון זה.

User Rating: Be the first one !

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

2 תגובות

  1. האם תעשו בבקשה עוד סיקורי קומיקס??

  2. תעשו על the killing joke ונובלים גרפים של אלן מור

השאר תגובה