בית / חדשות / חדשות טובות לגבי מכירותיה של ה-Xbox One!
xbox One

חדשות טובות לגבי מכירותיה של ה-Xbox One!

חברת Microsoft הצליחה למכור יותר קונסולות Xbox One מאשר קונסולת ה-PlayStation 4 בשלושת החודשים האחרונים לפי דיווחי קבוצת ה-NPD. דבר זה אינו מפתיע כל כך בהתחשב במצב ההצלחתי שחברת Microsoft נמצאת בזמן האחרון, שחלק מההצלחה שלה בזכות מחירות ה-Xbox One S.

מנהל Xbox, פיל ספנסר, הגיב להצלחה זו וטען כי הכל הודות לעבודת הצוות הנהדרת שלו, תמיכת first party והחיבור עם Windows 10, בחשבון ה-Twitter שלו. הוא גם הצהיר בחשבון ה-Twitter שלו כי תגובות האנשים למשחק Gears Of War 4 היו נהדרות. "בהחלט גאה בעבודה ש[email protected] עשו כשהם עבדו על Gears Of War 4 ותגובות המעריצים נהדרות." הוא צייץ.

קבוצת ה-NPD לא החשיבה את מכירות ה-Gears Of War 4 כיוון שהמשחק יצא רק החודש, לכן הם יחשיבו רק החל מחודש הבא, זאת אומרת שהמספרים של מכירות חודש הבא אפילו יהיו מאוד מעניינים.

מצד שני, גם יש לנו את אהרון גרינברג מחברת Microsoft שגם הגיב על מכירותיו של ה-Xbox One S. הוא נתן קרדיט לעובדים שלו והצהיר כי שנה הבאה אמורה להיות הרבה יותר מעניינת כיוון שסקורפיו (מכשיר ה-VR של מיקרוסופט) יצא.

Xbox ONE S

לעוד חדשות, מיקרוסופט הצליחה במכירותיה של ה-Xbox One היטב בארצות הברית (ובעוד מדינות כמו אירופה ואוסטרליה), אך לא ממש ביפן.

לפי כמות המכירות הנמוכות ביפן, ספנסר אמר "לצערי, ה-Xbox One לא עמד בציפיות המכירה שלי ביפן, אך עם ה-Xbox One S, נשחרר את הקונסולה ביפן ועם העזרה הענקית של עוזרי המפתחים, אנחנו מקווים לחולל שינוי משמעותי ביחס לכמות המכירות העכשווי".

באשר למה המכירות ביפן לא כל כך מצליחות, ספנסר אמר כי "אני מאמין כי הבעיה במשחקים שיוצאים לקונסולה, הציבור היפני לא מתחבר למשחקים האלו, הרבה יפנים מתחברים למשחקים כמו Persona 5 או Nioh (אקסקלוסיבים לקונסולת ה-PlayStation 4), וזוהי הסיבה למה החלטנו להתחבר אל יוצרים יפניים ולפתח משחקים כמו Blue Dragon או Lost Odyssey לקונסולת ה-Xbox 360. אם אנחנו מתכננים להרוויח קהל מהקהילה היפנית בשוק המשחקים היפנים, אנו רוצים לשחרר משחקים שקהל הגיימרים היפנים מאוד יהנה ממנו."

Xbox One

חברת Microsoft משתפת פעולה עם יוצרים יפנים ומשחררת משחקים כמו ReCore ו-Scalebound. "אנו מתכננים לשתף פעולה עם עוד הרבה מפתחים אחרים בכדי להביא עוד המון משחקים לשוק היפני, אנו שמחים להכריז כי Final Fantasy 15 מגיע ל-Xbox One שגרם לי להיות מאושר מאוד וכמו שהזכרתי, אנחנו מתכננים עוד המון שיתופי פעולה."

האם אתם חושבים שמיקרוסופט תחזיק בתואר המכירות יותר מסוני בזמן האחרון? והאם ישתנה לטובה מצבם של מיקרוסופט בשוק היפני? כתבו לנו בתגובות את דעתכם!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה