בית / חדשות / נחשף ציוד ל-CoD Infinite Warfare Zombies In Spaceland

נחשף ציוד ל-CoD Infinite Warfare Zombies In Spaceland

בראיון עם נציג Infinity Ward הוצגו נשקים למצב המשחק Zombies In Spaceland שיהיה ב-Call of Duty: Infinite Warfare וזה נראה די טוב…

Call of Duty: Infinite Warfare יחזיר את מצב הזומבים, ויהיה משחק ה-Call of Duty הראשון של Infinity Ward עם מצב זומבים משלו. זה דבר טוב בהתחשב בעובדה שזומבים זה כל מה שיש למותג הזה להציע כרגע מול שאר מותגי היריות. זה גם נראה כאילו ש-Infinity Ward הולכים לפצות ואתנו על כל הפעמים שהיא לא כללה מצב זומבים במשחקים שלה.

בראיון שנערך לאחרונה עם Resero, המפתחת Infinity Ward פירטה קצת יותר על הנשקים במצב הזומבים שיהיה במשחק שלה. למען האמת מה שהובטח בראיון נשמע אחלה וזה בצדק מכיוון שלמצבי זומבים מגיע השקעה ואחלה נשקים.

בראיון נאמר: "ובכן יש המון דברים מגניבים שעוד לא הראינו לכם, אבל מה שתראו עכשיו בטריילר זה דברים שווים בהחלט. נשקים שלא תמצאו בסיפור או במצב ה-Multiplayer. לדוגמה, יש את ה-Spaceland Zapper שנקרא Face Melter. זהו פריט Quest, עליכם למצוא אותו ולהרכיב אותו וכשתעשו זאת ותירו בזומבי איתו, הזומבי יהפוך לטיל ויעוף להתפוצץ מעל השחקן.

Call of Duty: Infinite Warfare יחד עם מצב הזומבים החדש מתוכנן להשקה ב-4 בנובמבר ל-Xbox One, ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה