בית / חדשות / Diablo 4- שמועות לקראת Blizzcon 2016
Diablo 3

Diablo 4- שמועות לקראת Blizzcon 2016

כבר תקופה שמסתובבות שמועות לגבי זה ש-Blizzard תכריז על Diablo 4- ההמשך למותג משחקי התפקידים המצליח שלה בקרוב וב-Blizzcon 2016 בנובמבר. למרות שאין שום אישור רשמי, עדיין יש רמיזות ורסיסי מידע כדי לגרות את המעריצים.

David Brevik ו-Bill Roper נראו יחדיו ב-Blizzard California מוקדם יותר החודש. Brevik שירת כמנהל פרויקט עבור Diablo 2 ו-Roper היה המפיק הבכיר למשחק. Roper הוא גם הנשיא לשעבר של Blizzard North. וכל העובדות האלו החלו לגרום למעריצים לחשוב קצת על מה שיכול להתרחש ביניהם.

כדי להוסיף דלק לשריפה, Roper צייץ: "כבר 20 שנה, משחקים כמו Diablo התפתחו והמשיכו להפתיע אותנו. אני גאה להיות היועץ למשחק שדחף תמיד את הז'אנר לגבולות חדשים." הוא גם הוסיף לציוץ תמונה של כוכבי Libra.

שוב, שום דבר פה לא מהווה אישור רשמי לכלום. אבל השילוב של כל רסיסי המידע הללו (כולל העובדה שבמאי World of Warcraft עזב כדי לעבוד על "פרויקט סודי של Blizzard") גורם לנו לחשוב שמשהו קורה פה.

הישארו איתנו לעוד מידע וחדשות על Diablo 4 ועוד חדשות טריות.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה