בית / חדשות / Watch Dogs 2 לא יושק עם תמיכה ב-PS4 Pro

Watch Dogs 2 לא יושק עם תמיכה ב-PS4 Pro

בראיון שנערך עם נציג מחברת Ubisoft נאמר שהמשחק המצופה Watch Dogs 2 לא יגיע בהשקה עם תמיכה במצב PS4 Pro אבל הרעיון נמצא על השולחן.

בניגוד לשמועות, לא כל המשחקים שהולכים לצאת עבור ה-PS4 יצטרכו לתמוך ב-PS4 Pro על בסיס קבוע. זה אומר שתמיד תהיה השאלה על משחק PS4 שמתקרב להשקה- האם יהיה לו מצב PS4 Pro או לא? ברור שהמשחקים של Sony יתמכו במצב זה אוטומטית, אבל מעל משחקי צד שלישי תמיד תרחף השאלה הזו. קחו את Watch Dogs 2 לדוגמה- המשחק בין המשחקים הכי מצופים של השנה (מצד שלישי כמובן), אבל נראה שלא תהיה לו תמיכה במצב PS4 Pro בהשקה.

בראיון שערך היוטיובר HipHopGamer עם נציג Ubisoft נאמר: "כרגע אנו מתרכזים בהשקת המשחק עבור המחשב האישי, ה-Xbox One וה-PlayStation 4. בנוגע לשאר ההזדמנויות של המשחק, אנו נצטרך לבדוק אותם מאוחר יותר. אני בטוח שיש המון מפתחים שישמחו לבדוק את ההזדמנויות הללו אבל כרגע – המחשב האישי, ה-Xbox One וה-PlayStation 4 הם היעד שלנו."

Watch Dogs 2 הוצג בפעולה על ה-PS4 Pro במהלך ה-PlayStation Meeting שבה הוצגה הקונסולה החדשה של Sony, אנו יודעים שתמיכה של המשחק ב-PS4 Pro נמצאת על השולחן רק שכל המסתורין הוא לגבי התאריך.

המשחק הבא בסדרת Watch Dogs צפוי לצאת ב-15 בנובמבר למחשב האישי, ל-Xbox One, ול-PlayStation 4.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה