בית / חדשות / Destiny – האיפוס השבועי ו-Hard mode
rise of iron Destiny:

Destiny – האיפוס השבועי ו-Hard mode

האיפוס השבועי הגיע ל-Destiny: Rise of Iron והביא איתו את אותן פעילויות רק עם modifiers קצת שונים. אבל היי, Hard mode ועדכון מגיעים היום אז אני מרוצה.

ה-Nightfall של השבוע הוא Shield Brothers ה-Strike מההרחבה הקודמת עם שני הבוסים השמנמנים שכולנו אוהבים להרוג. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Grounded ,Juggler ,Solar Burn ו-Catapult. זה אומר שאסור לקפוץ כמעט והבוס האחרון יהיה פשוט דלק ל-Rage Quit.
בקיצור, תפסו לכם Sleeper Simulant או Gjallarhorn והכל טוב.

ה-modifiers ל-SIVA Crisis Heroic playlist (לשעבר Heroic Strike) השבועי כוללים  את: Void Burn ,Fresh Troops ו-Small Arms. השבוע זה לא כזה גרוע אלא אם כן אתם מתמודדים עם Taken ואז המצב בעייתי. להזכירכם, רמת ה-Light הדרושה היא 350.

ה-Iron Lord Artifacts השבוע הם:

  • Memory of Felwinter – יכולות ה-Super מתבטלות אבל נפתח עוד יכולת Melee ועוד רימון.
  • Memory of Timur – לפעמים Melee לאויב תהפוך אותו לבן הברית שלך.
  • Memory of Perun – כאשר יכולת ה-Super של שחקן אויב ב-Crucible מוכנה, הוא יזהר באדום מרחוק ותוכלו לראות אותו.

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Brawler ואת Ironclad עם בונוסים על grenade kills. הבוסים של Challenge of the Elders הם: Overmind Minotaur בסיבוב הראשון, Sylok the Defiled בסיבוב השני ו-Noru’usk ,Servant of Oryx בסיבוב האחרון.

עדכון קטן יגיע בשעה 20:00 (שעון ישראל) למשחק ויעלה את רמת ה-Light המקסימלית ל-400 וישנה כל מיני דברים בסוג ורמת הפרסים ממשימות. עצה ממני, חכו לעדכון לפני שתיכנסו להרפתקת ה-Nightfall השבועית שלכם.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה