בית / חדשות / Nintendo NX – ריכוז השמועות האחרונות

Nintendo NX – ריכוז השמועות האחרונות

השמועות על Nintendo NX תמיד נמצאות בכותרות, אולי הן קצת נעלמו עכשיו בגלל Red Dead ו-Diablo 4 אבל הן תמיד שם. כל שבוע צצה לה איזו שמועה חדשה אבל בדרך כלל בלי גיבוי אמין. Takashi Mochizuki, כתב טכנולוגי עבור ה-Wall Street Journal בטוקיו צייץ: "ההשערות הן ש-Nintendo תכריז על פרטים חדשים לגבי הקונסולה עוד השבוע, כל מה שאנחנו יכולים לעשות כרגע הוא פשוט לחכות, אין עדיין הכרזה רשמית לרגע זה".

כרגע השמועה אומרת שה-Nintendo NX תצא לשוק במרץ 2017, שהיא תכיל Cartridges של משחקים וקונטרולרים שאפשר לנתק אותם אבל כרגע אין אפילו הכרזה רשמית על הקונסולה עצמה!

עוד שמועות צצות כרגע מהאתר הצרפתי Gameblog שמדבר על כמה שמועות. השמועה הראשונה מדברת על זה שהקונסולה מתקשרת עם הטלפון הנייד שלכם בצורה מסוימת, שמועה נוספת מדברת על תמיכה כלשהי ב-VR למרות שזה נשמע כאילו זה בשלבי פיתוח ראשוניים עדיין. מפתחים שהשתמשו בחבילת הכלים של ה-NX ועושים פורטים לקונסולות אחרות אומרים שהקונסולה משתמשת בארכיטקטורת תוכנה יחודית. יש שמועות על פורט של Final Fantasy 15 עבור הקונסולה ואולי אפילו Remake של Final Fantasy 7. המפתחים מדברים על זה ש-Nintendo נמצאת בקשר עם Ubisoft, Square Enix, Capcom ו-Platinum Games ווזה יכול להצביע על ספריית המשחקים העתידיים של ה-Nintendo NX. עוד בחרושת השמועות גם המשחקים הבאים: Mario Kart 8, Smash Bros ואפילו The Legend of Zelda: Skyward Sword. בקיצור יש מלא סיבות למה לצפות.

הפעם השמועות נשמעות די טוב, נקווה שהן לא יובילו לגל של אכזבה כי מדובר פה בהרבה דברים מגניבים. הגיע הזמן ש-Nintendo כבר תשחרר קצת פרטים, אנחנו משתגעים פה!

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *