בית / חדשות / משחקי Pokemon יישארו עבור קונסולות ניידות

משחקי Pokemon יישארו עבור קונסולות ניידות

בראיון שנערך עם נציג מ-Game Freak, אושר שמשחקי Pokemon יישארו בסביבתם הבטוחה – הקונסולות שמוחזקות ביד (ניידות).

משחקי Pokemon נשארו בלעדיים לקונסולות הניידות של Nintendo – הכותרים הגדולים מעולם לא הופיעו בקונסולות הביתיות של החברה והמותג נשאר נאמן לקונסולות הניידות. כמובן שזה עלול להשתנות עם בואה של קונסולת ה-NX המסתורית (שמסתובבות שמועות שיבוא איתה משחק מהמותג המצליח). אבל גם במקרה הזה- משוער שה-NX תהיה קונסולה שמחזיקים ביד וגם ביתית (היברידית) – אם אי פעם הסדרה תופיע במשחק על ה-NX, כנראה שהוא יהיה משחק מהסדרה הראשית.

בראיון של מגזין EDGE עם Junichi Masuada מ-Game Freak (הבמאי של רוב משחקי המותג), אושר שהמותג והחזון שלו יישארו בסביבה הבטוחה שלהם – קונסולות שמחזיקים ביד (ניידות למקרה הצורך).

Masuada אמר: "כשחשבנו על הרעיון של Pokemon, מה שבאמת רצינו ליצור היה משהו שאנשים יוכלו להיות בו ביחד ולהנות יחדיו בהחלפות, קרבות, הצגת אוסף ה-Pokemons או סתם לדבר על ההרפתקאות במשחק. קונסולות מוחזקות ביד מציעות את הדרך הטובה ביותר להשיג את החזון הזה. אנו רוצים שמשחקי Pokemon יהיו כמו אמצעי תקשורת ומה שאני באמת רוצה זה לחבר אנשים ואז לעזור להם ליצור זיכרונות נהדרים מהמשחקים שלנו."

אני יכול להבין את נקודת המבט שלו, כמובן – זה לא משפיע אפילו טיפה על הצימאון שלי לשחק משחק מהסדרה על המסך הגדול. בתקווה שזה ישתנה שוב עם ה-NX.

Pokemon Sun/Moon יהיו זמינים ב-18 בנובמבר בלעדית עבור ה-Nintendo 3DS, ונשאר לנו רק לקוות לראות את המשחק הגדול הבא על ה-NX.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה