בית / חדשות / Titanfall 2 בטריילר חדש למצב ה-Single-player

Titanfall 2 בטריילר חדש למצב ה-Single-player

Titanfall 2 מקבל גם עלילה חדשה

Titanfall 2 הוא משחק ההמשך לסדרת המשחקים מפי המפתחת Respawn שלא כל כך הצליחה אבל על פי שנראה המשחק השני אמור לכפר על החטאים של המשחק הראשון. לאלה שמאיתנו שלא יכלו לחוות את החוויה הכיפית של להתעופף בין בניינים כמו יתוש על סטרואידים הרשו לי לספר לכם.

titanfall-2-titan-concept-art.jpg.optimal

הסדרה במשחק הראשון הייתה נטו במצב Multiplayer, ונקודת העלילה הייתה כמעט ואפסית, אבל הסיפור הכללי היה שהאנושות התרחבה למחוץ לכדור הארץ בעקבות חוסר במשאבים בעולם. מתוך ההתרחבות נוצרו שני פלגים- הראשון הוא ה-Militia, שהם קבוצה של מתנגדים לדרך השלטון של ה-IMC, שהוא הפלג השני, המייצג את השלטון האינטרגלקטי של כדור הארץ.

לכבוד התקרבות תאריך השחרור של המשחק החליטה Respawn לשחרר טריילר למצב ה-Single-Player החדש של המשחק אשר יציג עלילה ייחודית שלא הייתה במשחק הראשון.

Titanfall 2 מגיע ב-28 באוקטובר השנה, ל-PlayStation 4 לראשונה, ושוב ל-Xbox One ולמחשב האישי.

מה חשבתם על הטריילר? האם תשחקו במצב ה-Single-Player או שאתם חושבים שהוא מיותר ותעדיפו את מצב ה-Multiplayer? ספרו לנו בתגובות.

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה