בית / חדשות / Lego Harry Potter Collection יצא ל-PlayStation 4

Lego Harry Potter Collection יצא ל-PlayStation 4

Lego Harry Potter Collection יצא ל-PlayStation 4 ויכיל את 2 המשחקים של Lego Harry Potter על אותו הדיסק.

Lego Harry Potter Collection הוא חידוש המכיל את 2 משחקי הלגו בסדרת Lego Harry Potter Years 1-4:  Lego Harry Potter ו-Lego Harry Potter Years 5-7. האוסף גם כולל מספר חבילות של DLC, המציעות מס' דמויות וכישופים נוספים על הדיסק.

האוסף מכיל את 7 השנים המסעירות ביותר בחייו של הארי פוטר, הנער הממושקף שמגלה יום אחד כי הוא קוסם. האוסף כולל את 2 המשחקים הנמכרים ביותר שמקבלים חידוש בפעם הראשונה על דיסק אחד על ה-PlayStation 4.

Tom Stone, מנכ"ל TT Games, אמר כי "האוסף הוא הזדמנות נפלאה לחוות את הרפתקאות הלגו הקסומות שנוצרו בהשראת דמויות אהובות ומקומות אייקונים. דרך האוסף הזה, שחקנים צעירים ומבוגרים יוכלו לצאת למסע ההומוריסטי והאינטראקטיבי דרך כל סרטי וספרי הארי פוטר".

 

המשחק הראשון באוסף, Lego Harry Potter Years 1-4 המבוסס על 4 הספרים והסרטים הראשונים, עוסק בעיקר בלתת לשחקנים לחוות את ארבעת השנים הראשונות של הארי בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. המשחק השני באוסף, Lego Harry Potter Years 5-7 המבוסס על 3 הספרים ו-4 הסרטים האחרונים, עוסק בשנות לימודיו האחרונות של הארי בהוגוורטס ומאבקו בלורד וולדמורט, בקרב האולטימטיבי בין טוב ורע.

Lego Harry Potter Collection

Lego Harry Potter Collection יצא אתמול, ב-18 באוקטובר, לקונסולת ה-PlayStation 4. תוכלו לרכוש את המשחק כאן.

מה דעתכם על האוסף? האם אתם מתכננים לקנות אותו? האם כבר שיחקתם במשחקים הללו בדור הקודם? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה