בית / חדשות / Nintendo Switch – הקונסולה החדשה של Nintendo
Nintendo Switch Mutant Mudds

Nintendo Switch – הקונסולה החדשה של Nintendo

Nintendo מחליטה לשים קץ לכל השמועות ומכריזה על ה-Nintendo Switch.

אחרי חודשים ארוכים של שמועות על הקונסולה החדשה של Nintendo NX, Nintendo, החברה החליטה לחשוף את הקונסולה החדשה. אבל מה מתברר ? שה-NX היא בכלל לא NX, אלא בכלל תיקרא Nintendo Switch.
הקונסולה החדשה מבית נינטנדו תהיה גם קונסולה ביתית וגם קונסולה ניידת. הרעיון של הקונסולה עובד היטב ובצורה חלקה, שכאשר אתם במצב של קונסולה ביתית, תשחקו עם הבקר (בקר אנאלוגי כפול) המגיע עם הקונסולה וכאשר תהיו בנסיעות הקונסולה תהפוך למעשה לטאבלט.

במהלך חשיפת הקונסולה, נינטנדו התפארו בקונסולה שלהם והציגו את הרעיונות המרכזיים של הקונסולה והציגו תמיכה של חברות צד-שלישי בקונסולה, ע"י הצגת משחקים כמו Skyrim, NBA על הקונסולה.
משחקים נוספים שהוצגו על הקונסולה היו גם משחקים של נינטנדו עצמם, כגון Mario Kart, Splatoon, Zelda: Breath of the Wild ואף התגרו במעריצים עם רמיזה למשחק חדש של מריו.

Nintendo Switch

ואם חשבתם שכבר סיימנו עם אישורי השמועות, אז טעיתם ובגדול. NVIDIA אישרה כי הקונסולה תופעל על ידי Nvidia.
הקונסולה החדשה מבית Nintendo תשתמש בשבב Tegra מותאם אישית של NVIDIA, שלפי החברה (NVIDIA) הוא מבוסס על אותה ארכיטקטורה של סדרת כרטיסי הגיימינג GeForce.
נוסף על כך, נראה כי NVIDIA תספק עזרה באמצעי הפיתוח של הקונסולה, החל מהצעת מנוע פיזיקלי חדש, כלי משחק מתקדמים ועד לספריות חדשות ועוד. נראה גם כי NVIDIA פיתחה API ששמו NVN חדש לקונסולה במיוחד.

וזה עדיין לא הסוף: אחד מיתרונות הקונסולה הוא וידאו מואץ ומתוכנה מותאמת במיוחד לאפקטי קול ועיבוד.
NVIDIA אף התאימה את התוכנה והחומרה לגיימינג בתנועה, שכולל בין היתר הפעלת המערכת השלמה עם המעבד הגרפי כדי להגדיל את הביצועים והיעילות.

Nintendo Switch

ולבסוף, נינטנדו הכריזו על תאריך יציאת הקונסולה – מרץ 2017, מה שאומר שאת הקונסולה נראה כבר על המדפים כבר בחודשים הקרובים, וכנראה שבזמן הקרוב יתווספו הכרזות נוספות עבור הקונסולה, החל ממשחקים ועד לתכונות ומאפיינים נוספים.
מה דעתכם ? נרגשים לקראת יציאת הקונסולה ? האם אתם מתכננים לקנות אותה ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה