בית / חדשות / ה-PS4 Pro לא יגיע עם סוגים שונים של שלטים
PS4 Pro

ה-PS4 Pro לא יגיע עם סוגים שונים של שלטים

בראיון שנערך עם נציג מחברת Sony, הוא מסר שהחברה לא מאמינה בשלטים שונים והבדלי מעמד אז זה נראה שלא יגיע יותר מסוג אחד של בקר משחק עם ה-PS4 Pro.

ל-Microsoft ול-Nintendo יש אמונה משותפת בשלט שמשתנה לפי דרישות השחקן – Microsoft מציעה את של ה-Xbox One הסטנדרטי לצד שלט ה-Elite, שלט מודולרי יחיד מסוגו בשוק. Nintendo מוכרת מגוון סוגים של השלטים לקונסולות שלה כדי לדאוג לכל צורכי השחקנים.
ל-Sony אמנם, אין אמונה כזו עם ה-PS4. החברה בדרך כלל שולחת סוג אחד של שלט עם הקונסולות שלה וזהו. זה נראה שהמצב לא הולך להשתנות בקרוב למרות ההצלחה של Microsoft ו-Nintendo בתחום.

Mark Cerny נציג Sony אמר בראיון ל-The Verge שהחברה רוצה להישאר עם קהל אחיד – ולהפריד בין השחקנים עם כל מיני סוגי שלטים לא נראית לו אפשרות רציונלית.
הוא אמר: "אנו רוצים להשאיר את קהל ה-PS4 קהל אחיד." והוסיף: "צריך להיות זהירים במיוחד עם השיפורים והחיזוקים שאנו מביאים לשלטי הקונסולות כדי לא ליצור הבדלים משמעותיים בין השחקנים."

אני אישית יכול בערך להבין למה הוא מתכוון – אבל אני לא רואה שום סיבה שבגללה שלט איכותי כמו ה-Elite יהווה בעיה מסוג כלשהו. אבל שוב, זו Sony שמונעת EA Access מהשחקנים שלה וגם מונעת את האפשרות לשחק ב-Cross Platform אז אולי משהו לא בסדר אצלם…

בינתיים זה נראה שכאשר ה-PS4 Pro יגיע אלינו בחודש הבא, הוא לא יגיע עם יותר מסוג אחד של שלטים – אולי בצבעים שונים אבל לא מעבר לכך.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה