בית / חדשות / Dishonored 2 בטריילר חדש למשחק

Dishonored 2 בטריילר חדש למשחק

אמילי חוזרת ב-Dishonored 2

Dishonored 2, משחק ההמשך לסדרה זוכת הפרסים אשר מפותחת על ידי Bathesda ממשיך את עלילת המשחק הקודם ולאחר שיחרורו גרם לגל הייפ ענקי בקהילה. לאלה שלא מודעים על העלילה של Dishonored הראשון הרשו לי לספר לכם תקציר חסר ספויילרים שיעזור לכם להתקדם בסיפור.

המשחק מוצב בדיסטופיה שבה למחלת המוות השחור לא נמצאה תרופה והעולם השתנה, אתם תשחקו בתור Corvo Attano שומר הראש האישי של המלכה שלאחר שמגיע אל הארמון ומשחק עם ילדתה הקטנה אמילי חוזה במוות של המלכה ומואשם ברצח שלה. עלילת המשחק השני חלה לאחר עלילות המשחק הראשון ולכם תהיה אפשרות לבחור במי תשחקנו במשחק החדש, האם תמשיכו את המסורת של Corvo או שמא תבחרו דווקא בדמות החדשה והלא מוכרת אמילי, בת המלכה. לכבוד התקרבות תאריך שחרור המשחק החליטה חברת Bathesda לשחרר טריילר עם שחקנים אמיתיים לכבוד המשחק.

Dishonored-2-6

כתר גנוב,ממלכה בכאוס, שומר ראש והיורשת לכתר ייצטרכו לעמוד בפני אויב אכזר וכוח בלתי מוגבל. זה יהיה עליכם השחקנים לבחור את המורשת שלכם, האם תשטפו את רחובות אנגליה בדם אוייבכם או שמא תבחרו לנוע בצללים כמו רוח, לחשוף סודות שמעולם לא היו צריכים להיחשף. Corvo או אמילי ,הבחירה לא משנה ,הממלכה זקוקה לכם.

המשחק ישוחרר בתאריך ה-11 לנובמבר למחשב האישי, Xbox One ול-PS4.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה