בית / חדשות / The Division – עדכון 1.4 נוחת מחר

The Division – עדכון 1.4 נוחת מחר

The Division, משחק ה-MMORPG של Ubisoft, מקבל מחר את העדכון הגדול ביותר של המשחק האמור לסדר את רוב הבעיות בו.

The Division הוא משחק שננטש על ידי שחקנים רבים עקב בעיות מסוימות בליבת המשחק, כך לפי טענת השחקנים, החל מאויבים העושים נזק עצום ועד לחוסר איזון בין סטים וכישורים של נשקים.
עדכון 1.4 הוא עדכון שלפי טענת המפתחים, אמור לפתור בעיות רבות ולשפר את המשחק בהרבה יותר, להפוך את חרישת הפריטים לקלה יותר משהייתה בעבר ולשפר את חווית השחקן היחיד במשחק, מה שהיה בעבר כמעט בלתי אפשרי.

The Division 5

בכדי לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לעדכון הגדול ביותר, Ubisoft פתחה במחשב שרת ציבורי בו שחקני המחשב יוכלו לבדוק את כל השינויים החדשים במשחק ולדווח על בעיות או לתת הערות על מה לדעתם צריך לקבל שיפור, וכך משבוע לשבוע Ubisoft ביצעו שינויים בעדכון.
השרת היה פתוח במשך 4 שבועות, בו שונו דברים רבים, כמו לדוגמה תיקון הבאג של נזק האויב, שהיה מעט מדי נמוך ממה שהתכוונו היוצרים.

The Division 3

המפתחים הכריזו כי העדכון ייצא מחר, לאחר שהשרתים יורדו בכדי לבצע את העדכון עבור כל הפלטפורמות.
משקל העדכון בקונסולת ה-PlayStation 4 הינו 11 ג"ב, לעומת ה-Xbox One שם משקל העדכון הוא כ-5.7 ג"ב. משקל העדכון במחשב אינו ידוע.
מה דעתכם ? האם תנסו לחזור למשחק מפרישתכם ? האם שיחקתם במשחק לאחרונה ? מתרגשים לקראת העדכון ? שתפו אותנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה