בית / חדשות / Lethal VR משחק חדש מאת Team17 ו-Three Fields

Lethal VR משחק חדש מאת Team17 ו-Three Fields

חברת המשחקים המהוללת Team17 מצטרפת לחברת המשחקים הבריטית העצמאית Three Fields Entertainment עם מטרה משותפת של יצירת משחק VR חדש בשם Lethal VR שיהיה זמין גם ל-Steam וגם למשקפי המציאות המדומה של חברת Sony ה-PSVR. מצד שתי החברות נמסר שהם מאוד שמחות לעבוד אחת עם השנייה וליצור משחק מהנה וטוב, לשתי החברות יש את אותו החזון ורצות לשפר את חווית ה-VR בכל רחבי העולם.

המשחק Lethal VR עוקב אחר מגויס טרי של ה-FBI הוא משחק בסגנון ארקייד המבוסס על הסרטים Robocop, Point Break ו-The man with the golden gun ככה מסר  Fiona Sperry, מנכ"ל חברת Three Fields, שתי החברות גם שחררו טריילר קצת למשחק המציג את המראה של המשחק:

המשחק ייצא בתאריך ה-8 לנובמבר ודרישות המערכת למחשב האישי כבר ידועות, כפי שתוכלו לראות בעמוד ה-Steam של המשחק, כמו כן, במשחק תהיה לכם טבלת מובילים מקומית ככה שתוכלו להתחרות נגד חברים ומשפחה בעזרת הנשקים המרובים שיהיו במשחק. ספרו לנו מה דעתכם על שיתוף הפעולה ובכלל על המשחק שעתיד לצאת, בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה