בית / חדשות / Pokemon GO מקבל אירוע מיוחד במשחק לרגל ליל כל הקדושים
Pokemon GO

Pokemon GO מקבל אירוע מיוחד במשחק לרגל ליל כל הקדושים

Pokemon GO, משחק המובייל המצליח, מקבל אירוע מיוחד ראשון מסוגו לרגל חגיגות ליל כל הקדושים.

Pokemon GO, משחק המובייל המצליח שגרף מיליוני הורדות, מקבל בפעם הראשונה אירוע מיוחד במשחק לרגל חגיגות ליל כל הקדושים, או בשמו המקורי, ה-Halloween.
האירוע המיוחד יכלול הגדלה של כמות המפגשים עם הפוקימונים המפחידים ביותר והגדלה של כמות ממתקי הפוקימונים שתרוויחו בעת חקירתכם בחיפוש אחר פוקימונים.

לדברי Tatsuo Nomura, מנהל מוצר בכיר ב-Niantic, "זה מדהים לראות אנשים חוקרים את שכונותיהם ותופסים פוקימונים פראיים במשך כל הקיץ. אנו נשמח להשתתף בפעילות תעלול-או-ממתק בדרך המיוחדת שלנו בה ניתנת ההזדמנות למאמנים לתפוס פוקימונים ולהרוויח כמות ממתקים גדולה יותר במשך החג".

באירוע, שיחול מה-26 באוקטובר עד ה-1 בנובמבר, כמות המפגשים עם הפוקימונים המפחידים ביותר תגדל, כל פוקימון שייתפס ירוויח עבורכם כ-6 ממתקי פוקימון, שהם פי 2 מהכמות הרגילה והפרופסור יעניק לכם 2 ממתקים במקום אחד עבור כל פוקימון שתעבירו אליו.
נוסף על כך, הפוקימון שמתלווה אליכם (Buddy Pokemon) יעניק לכם 4 ממתקים במקום ממתק אחד בלבד. כל השיפורים הללו מעולים, כי ממתקי הפוקימון משמשים לחיזוק הפוקימונים שברשותכם ולכן אל תשכחו לשחק כמה שיותר במהלך הימים הקרובים.
היכנסו לבלוג של Niantic לפרטים נוספים על האירוע.

מעוניינים להיכנס למשחק ולדעת יותר על המשחק ולהעשיר את הידע שלכם במשחק כדי שתגיעו מוכנים לאירוע הקרוב ? היכנסו למדריך של המשחק שהכנו עבורכם.
מה דעתכם על האירוע ? האם אתם מצפים לו ? האם הייתם רוצים לראות אירועים נוספים כאלו בעתיד ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה