בית / חדשות / Lego Star Wars: The Force Awakens ההרחבה החדשה כבר כאן
The Force Awaken DLC

Lego Star Wars: The Force Awakens ההרחבה החדשה כבר כאן

חבילת ההרחבה החדשה לכותר Lego Star Wars: The Force Awakens תאפשר לשחקנים לטוס כחלק מה-"מסדר הראשון" בקרב כנגד המחתרת.

חבילת ההרחבה, או בשמה המלא- First Order Siege of Takodana Level Pack מביאה נקודת מבט מרעננת ושונה, המאפשרת לשחק את המשחק מנקודת מבטם של המסדר הראשון, ולשחק בתור הדמות של קיילו רן, לאמץ את הצד האפל שלו ולחפש אחר ריי ורובוט ה-BB8, במאמץ למחוק את המחתרת לנצח.

במשחק תוכלו לשחק בתור הדמויות הבאות (את חלקן תצטרכו לפתוח תוך כדי משחק): Kylo Ren, FN-1044 (stormtrooper), Jashco Phurus, Rosser Weno, Stormtrooper Officer, Strono Tuggs, Thromba, Laparo, Jakku Freighter (Full-size Vehicle), Jakku Freighter (Microfighter Vehicle).

לכל אוהבי Star Wars, חבילת ההרחבה תביא שינוי מרענן. לכל אוהבי משחקי הלגו, חבילת ההרחבה תביא לכם עוד הרפתקאות לגו מעניינות. למשחקי הלגו בכללי יש דרך להביא את הסיפור מזווית שונה ומעניינת, וכמובן גם מצחיקה. לא ניתן לפספס זאת בטריילר הבא של ההרחבה ל-The Force Awakens:

שחקנים אשר ירכשו את חבילת ה-Deluxe של המשחק ל-Playstation 4 ו-Xbox One, יקבלו גם את המשחק הרגיל, וגם את חבילת ההרחבה. המתנה המושלמת למעריצי Star Wars ומשחקי לגו.

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני חושב שיש למה לצפות. בתור אוהב משחקי לגו מושבע, אינני יכול שלא להתרגש גם מההרחבה הזאת. אני ממליץ בחום לבדוק אותה, וכמובן תמיד להמשיך לבדוק משחקי לגו אחרים.

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *