בית / חדשות / Final Fantasy- מידע חדש על הסדרה ומשחק חדש לסמארטפונים

Final Fantasy- מידע חדש על הסדרה ומשחק חדש לסמארטפונים

שוב קיבלנו מידע חדש על סדרת המשחקים הידועה שתמיד מביאה לנו יותר מידע משבכלל ביקשנו, הלא היא סדרת Final Fantasy. המידע החדש שקיבלנו הפעם מעניין כמו תמיד, אז אם אתם מעריצים של המשחקים קחו משהו לאכול, תישענו אחורה על הכסא והמשיכו לקרוא את הכתבה.

Final Fantasy הוא שם שכנראה שמעתם יותר מפעם או פעמיים, סדרת המשחקים היפנית המצליחה תמיד מוצאת את דרכה אל אתרי חדשות המשחקים ותמיד נותנת למעריצים כל כך הרבה מידע שלפעמים זה אפילו נמאס, אך בצד החיובי יהיה להם משהו להסתפק בו בזמן שהם מחכים לשחרור המשחק הבא. המידע שקיבלנו הפעם הוא בעיקר על המשחק ששוחרר לאחרונה למשק והאחד שטרם שוחרר, World of Final Fantasy ו-Final Fantasy XV ובנוסף למידע קיבלנו גם מספר טריילרים מעניינים.

אז מה בעצם גילינו הפעם על המשחקים שגרמו לכל כך הרבה רעש מסביבם בזמן האחרון?

בואו נתחיל עם הידיעה על כך שהמשחק World of Final Fantasy שוחרר וזמין כעת לרכישה! המשחק החדש נקרא בשם שונה מכיוון שהוא לוקח את הסדרה לסגנון משחקיות שונה ממה שהכרנו ממנה עד היום, ואם שיחקתם בעבר במשחקים הקודמים ואתם מתלבטים אם לרכוש אותו או לא, תוכלו לנסות את הדמו שזמין כעת גם הוא בחינם, לנסות את המשחק ולהחליט אם הוא מתאים לכם. אם תחליטו כן לעשות זאת ותרכשו אותו, אולי תשמחו לדעת שהדמות Sora מהמשחק Kingdom Hearts תצטרף למשחק דרך הרחבה חינמית אשר תשוחרר לו בחורף הקרוב. המשחק זמין לקונסולות ה-PlayStation 4 ו-PlayStation Vita, בנוסף לכך, שוחרר למשחק גם טריילר חדש לכבוד יציאתו, אתם מוזמנים לצפות בו כעת:

ועכשיו בואו נעבור אל המשחק הבא שיצא בסדרה, Final Fantasy XV, שגם קיבל טריילר חדש ובו תלמדו כיצד להשתמש ב-Moogles כפתיונות. אולי בובות ה-Moogles יסיחו את דעתם של האויבים שלכם, אך הן לא חזקות וחסינות במיוחד והן יהרסו מהר מאוד. בדיוק בגלל זה תצטרכו להשתמש בהן בצורה אסטרטגית ומהירה מספיק כדי שתצליחו לחסל את האויבים בזמן. אך זה לא הטריילר היחיד ששוחרר למשחק, ובזמן שהטריילר ל-Moogles מציג קטעים מהמשחק עצמו, הטריילר השני שיצא הוא סינמטי, תוכלו לצפות בשניהם כעת:

 

ולבסוף, ישנו אתר שכולל בתוכו ספירה לאחור למשחק חדש לטלפונים שישוחרר בקרוב לסדרה, תוכלו לבקר בו אם תרצו, ולהתרשם מהציפיה.

אלו כל החדשות שקיבלנו הפעם על הסדרה, עד לפעם הבאה. מה אתם חושבים על המידע שקיבלנו? האם תרכשו את אחד המשחקים שהוצגו בכתבה? ספרו לנו בתגובות!

אודות רובי מטוסביץ'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *