בית / חדשות / חדשות משחקים / Gears of War 4 יחזיר אתכם בזמן עם Checkout ו-Drydock

Gears of War 4 יחזיר אתכם בזמן עם Checkout ו-Drydock

Gears of War 4 מקבל שתי מפות חדשות-ישנות שנבחרו להיות fan favorites והן יחזרו למשחק הרביעי בגרפיקה משופרת שתתאים את עצמ למנוע העדכני של המשחק. שתי המפות החדשות יוספו ב-1 לנובמבר למחזיקי ה-Season Pass שבוע לאחר מכן לכל שאר השחקנים האחרים. שתי המפות הן Checkout ו-Drydock, והכנו לכם סיכום קצרצר על כל מפה:

Checkout:

המפה הזאת מראה את ההרס שעבר כוכב Sera, הטבע השתלט על הערים וכעת הכל נטוש ורקוב, המפה הזאת לקחה מ-Gears of War 3 למרות שהיא יחסית "ישנה", היא עדיין מדהימה ביופייה ובעיצוב שלה, שמספק הרבה מאוד אקשן ולוחמה מהירה.

Drydock:

במפה זו חל שינוי קל, במקום להיות באמצע ספינה של ארגון ה-COG, המפה הזאת נהפכה למגרש גרוטאות של ספינות, אבל זה לא אומר שהשינוי הזה ישפיע אפילו במקצת על המשחקיות הכל כך מהנה של הסדרה.

מי שעדיין מפחד להוציא כסף על המשחק ופוחד שהוא יאכזב אותו, תנו הצצה בסיקור של המשחק שאותו כתב תומר בראשי, שם תמצאו את כל המידע שאתם צריכים שיעזור לכם להחליט האם לקנות את המשחק או לא.

מה דעתכם על המפות החדשות? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה