בית / חדשות / Pokemon Sun/Moon – הצורות הסופיות של ההתחלתיים נחשפו!
New 3DS-pokemon-sun-moon

Pokemon Sun/Moon – הצורות הסופיות של ההתחלתיים נחשפו!

אחד הדברים שמעריצי Nintendo ומשחקי Pokemon פינטזו על לגלות בזמן האחרון היה אחד הדברים שאולי לא הכי חשובים לרוב שחקני ההמשחק- ההתפתחויות הסופיות של הפוקימונים ההתחלתיים שנוכל לבחור בתחילת המשחק. אם אתם כאלו שמפנטזים ובודקים כל ציור מעריצים של ההתפתחויות הסופיות, זה יום המזל שלכם- השבוע החברה חשפה טריילר שמציג סוף סוף את ההתפתחויות שכולכם חיכיתם להן:

אז איך קוראים להתפתחויות ומה הן מציגות? נתחיל מההתפתחות הסופית Dartrix (שמתפתח מ-Rowlet), שנקרא Decidueye, שכעת מקבל גם את הסוג רוח לסוג הדשא הקיים. Decidueye מתקיף במהירות אדירה את אויביו עם נוצות שהוא שולף כחיצים. Decidueye הוא היצור היחיד שיכול ללמוד את המהלך Spirit Shackle, מהלך מסוג רוח שפוגע ביריב ואוסר עליו מלברוח או להתחלף עם פוקימון אחר עד שהוא מתעלף. ההתפתחות הבאה היא של Litten (שמתפתח ל-Torracat), והיא Incineroar. הפעם לא מצטרף לרשימת הסוגים הסוג לחימה, אבל כפי שתוכלו לראות עליו, הוא אחד המתאגרפים הגדולים שיש, ואפילו הלהבות שעליו מדמות חגורת ניצחון. Incineroar הוא הפוקימון היחיד שיכול ללמוד את המהלך החדש Darkest Lariat, מהלך פיזי מסוג אופל שמאפשר ל-Incineroar לגרום לאויב שלו נזק רב תוך כדי שהמתקפה מתעלמת מהסוג של היריב. ההתפתחות האחרונה היא של Popplio (שמתפתח ל-Bronne), היא Primarina, שמצרפת לחגיגה גם את הסוג החדש מדור 6- פיה. כמו שלא קשה לראות, Primarina מדמה בת ים, אבל היא גם יכולה לשחרר בלוני מים ולשלוט עליהם עם קולה בלבד. Primarina היא היחידה שיכולה ללמוד את המהלך החדש Sparkling Aria, מהלך מים חדש שמרפה את המכות של כל מה שהמהלך פוגע בו.

אבל אם חשבתם שזה יספיק ל-Nintendo, טעיתם- כי החברה חשפה בפנינו עוד המון פוקימונים חדשים, וביניהם Cosmog, פוקימון הדומה לענן, שיכול לספוג אור הנופל עליו כדי לגדול. בנוסף אליו נחשפה צורת ה-Alola של Persian, שכעת הפך לפוקימון מסוג אופל, ופניו התעגלו והפכו לסמל של Alola. עוד נחשפו שלושה הפוקימונים השומרים- Tapu Lele, השומר של Akala, שמשתמש ביכולת החדשה Psychic Surge, שהופכת את הרחבה ל-Psychic Terrain, שתורמת למהלכיו ומונעת ממנו ומיצורים על האדמה להיפגע ממהלכים מסוימים. Tapu Bulu הוא השומר הבא של Ula’ula, שמשתמש ביכולת Grassy Surge, שמתנהגת בדיוק כמו Psychic Surge, אך מחזקת פוקימונים מסוג דשא כמוהו, ומעלה את כמות החיים שלו ושל שאר הפוקימונים על האדמה בכל תור, כמו גם חוצה את הנזק שנעשה על ידי מהלכים כמו Eearthquake, Magnitude ו-Bulldoze, בהחלט שימושי. Tapu Fini, השומר של האי Poni, משתמש ב-Misty Surge כדי ליצור את אותו אפקט ולתרום ליצורים על האדמה להיפגע ממהלכים מסוג דרקון, ומונעת מהם מלהיפגע משינויי סטטוס כמו Confusion או Poison. לכל השומרים יש Z-Move ייחודי משלהם, שכאשר תשמשו בה יופיע אוואטר ענק אליו הפוקימון איתו השתמשתם יתחבר, ויוריד לפוקימון שמולכם נזק ששווה ל-75 אחוזים מנקודות חייו שנשארו.

הנה הגלריה של היצורים שנחשפו:

עוד נחשף הוא ה-Battle Tree, בו תוכלו להילחם נגד מאמנים אחרים כדי להפוך לטופ שבטופ, ולהתחבר למאמנים שהבסתם כדי להביס מאמנים אחרים, ושם תוכלו אפילו לפגוש את Red ו-Blue מהמשחקים הקלאסיים שהתבגרו ומוכנים להביס אתכם בכל עת!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *