בית / חדשות / Carnival Games VR שוחרר למס' מכשירי VR

Carnival Games VR שוחרר למס' מכשירי VR

Carnival Games VR זמין כעת למכשירי ה-PlayStation VR וה-HTC Vive.

Carnival Games VR, הכותר החדש של Cat Daddy Games, הוא משחקה הראשון של המפיצה 2K המציע חווית VR ושוחרר עבור מכשירי ה-PlayStation VR וה-HTC Vive, כאשר בקרוב ישוחרר המשחק עבור מכשיר ה-Oculus Rift.
משחק זה מכניס את השחקנים עבור פארק שעשועים ומציע מגוון של 12 משחקי קרנבל לבחירה, כאשר מכל משחק קרנבל ניתן יהיה להרוויח כרטיסים שבאמצעותם ניתן יהיה לזכות בפרסים וירטואליים מהנים. פרסים אלו יוצגו בחדר המשחקים שם ניתן יהיה להשתמש בהם כדי לזכות בהישגים מיוחדים.
נוסף על כך, ניתן יהיה לאתגר את החברים בניסיון להגיע למקום הראשון בלוח הניקוד המקוון.

Sarah Anderson, סגנית מנהל בכירה בשיווק ב-2K, אמרה כי "2K גאה בהופעת הבכורה שלנו בעולם המלהיב של ה-VR עם חווית בידור נגישה". היא הוסיפה כי "הסביבות האינטרקטיביות והמשחקים הקטנים [של המשחק] הופכים את זה לדרך המהנה ביותר ליהנות ממציאות מדומה עם משפחה וחברים".

Carnival Games VR שוחרר למכשירי ה-PlayStation VR וה-HTC Vive ועתיד לצאת ב-8 בדצמבר למכשיר ה-Oculus Rift.
תוכלו לקרוא על המשחקים הזמינים ופרטים נוספים על המשחק כאן. מה דעתכם ? האם אתם מתכננים לרכוש את המשחק ? האם ברשותכם מכשיר VR ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

Avatar
אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *