בית / חדשות / Dawn of war 3 מקבל דמות חדשה בשם Wraithblades
Warhammer 40K Dawn of War 3

Dawn of war 3 מקבל דמות חדשה בשם Wraithblades

Dawn of war 3 הוא המשחק האחרון בסדרת ה-RTS הפופולרית אשר מביאה את עולם ה-Warhammer לתחייה והחברות המפתחות שלו, Sega ו-Relic Entertament עובדות קשה ומוציאות לו עוד עוד עמים (Factions) אשר יהפכו את המשחק הזה לכמה שיותר מעניין. העם החדש שמצטרף למשחק הוא ה-Wriathguard, רוחות שחזרו לחיים והשתקמו בתוך מכונות לחימה.

בתוך ה-Wraithguard (משמר, לא שומר) ישנם חיילים העומדים מעל כל השאר, הם נקראים Wraithblades. חיילים אלא אולי לא מהירים כמו שאר הבעלי ברית שלהם אבל הם מסוגלים לצבור מהירות תוך כדי תקיפה ולהפוך למכונות הרג. לדמות זו יש כמה מאפיינים. היא חזקה מאוד בקרב פנים אל פנים, עושה נזק יותר גבוה לחיילים רגליים מאשר על סוגים אחרים ויש לה המון חיים. אז בעצם היא דמות שמתאימה להיות בקווים הקדמיים ולספוג את רוב הנזק תוך כדי הורדת מי שנמצא על הקרקע.

אם אתם מתרגשים לקראת יציאת המשחק Dawn of war 3, אתם תמיד תוכלו להתעדכן פה, אין ספק שהמשחק הזה מושקע ביותר. ספרו לנו מה דעתכם על המחשק בתגובות למטה.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה