בית / חדשות / HITMAN – בונוסים לשחקני PS4 ומטרה זמנית חדשה
hitman

HITMAN – בונוסים לשחקני PS4 ומטרה זמנית חדשה

עדכונים למשחק החדש של HITMAN

המשחק הנוכחי והאפיסודי בסדרת HITMAN מתקרב לסיומו. לאחר חמשת מטרות שונות ומגוונות מגיעה המטרה השישית והאחרונה (לאחריה תצא גרסה פיזית של המשחק) עם בונוסים לשחקני ה-PlayStation 4. ובנוסף למטרה השישית, נחשפת גם "מטרה זמנית" (Elusive Target) מספר #13 שזמינה לזמן קצר ועם מידע מוגבל על המטרה.

המטרה שלנו בפרק השישי הוא TAHEIJI KOYAMA או בשם החיבה – "The Controller". החבר החי האחרון בארגון ה"צבאי" SIGMA שסובל ממחלה נדירה ונמצא ביפן הרחוקה. ומי מאיתנו שינסה לרצוח אותו על ה-PlayStation 4 גם יזכה לשישה חוזי בונוס שיספקו סיפור צדדי נוסף לעלילה של הפרק האחרון.

חוץ מהמטרה של הפרק האחרון, נחשפת גם המטרה הזמנית מספר 13#. למי ממכם שלא יודע, המטרה הזמנית היא מטרה שמוצעת לזמן מוגבל ובה אנחנו לא מקבלים יותר מדי פרטים על האיש אותו אנחנו רוצחים. את המטרה הזמנית נוכל לרצוח רק פעם אחת ובזה יסתיים הקשר שלנו איתה – לא נוכל לחזור ולהרוג אותה בדרך אחרת. לא רק זה – אם נכשל, חלון ההזדמנויות שלנו יסגר.

והפעם, דיקטטור לשעבר ואישתו רודפת הכסף שלקח מנתיניו. את שניהם נוכל למצוא במלון בתאילנד – וכאמור, אם נכשל, לא נוכל לחזור על המשימה.

אז מה אתם חושבים על הפרק השישי ועל הפרק הזמני החדש? ספרו לנו בתגובות.

אודות שחר פנקס

שחר פנקס
בן 16, תלמיד לביולוגיה ומדעי המחשב, מתגורר בתל מונד, חובב מושבע של משחקים, קולנוע וכל שטות קטנה שקשורה אליהם.

השאר תגובה