בית / חדשות / סרטון Dishonored 2 עם מידע חדש על המשחק

סרטון Dishonored 2 עם מידע חדש על המשחק

Corvo חוזר אלינו משודרג יותר מתמיד בתוך Dishonored 2

Dishonored, אחת מסדרות המשחקים המצליחות ביותר אי פעם וסוף סוף אני מתקרבים לתאריך השחרור של המשחק השני בסדרה. המשחק שפותח על ידי אולפני Arkane יציב אותכם, השחקנים בבחירה בתחילת המשחק השני. האם תבחרו ב אמילי הבוגרת והצעירה או שתמשיכו את הנוסטלגיה עם Corvo החכם והמנוסה ,זו תהיה כבר החלטה שלכם בתוך Dishonored 2.

בסרטון חדש ששוחרר על ידי הערוץ הרשמי של המשחק דובר על היכולות החדשות של Corvo וכיצד הסטודיו עבד קשה לפתח אותן ולפעמים גם לשנות אותן לחלוטין. הדבר הטוב מאוד לדעתי שעשה הסטודיו הינו שהם שמו לעצמם מטרה ראשונה שכל היכולות יוכלו להסתנכרן אחת עם השנייה כדי ליצור את מסע ההרג הכי מגניב וייחודי שיש.אחת הפנינות המיוחדות במשחק היא האופצייה לבחור לשחק כאמילי במשחק אבל, ויש אבל, כל הכוחות המיוחדים שניתנו לכם כ-Corvo על ידי ה-Outsider לא יהיו, אופצייה זו לדעתי מומלצת לוותיקים במשחק שיודעים כיצד הדברים והמכניקות עובדות. נוסף על הסרטון שמתאר את היכולות החדשות סרטון חדש שוחרר אשר מציג את רוב העלילה חסרת הספויילרים בתמצות ויעילות.

המשחק יהיה זמין לקהל הרחב התאריך ה-11 לנובמבר למחשב האישי, PlayStation 4 וה-Xbox One. המזמינים המוקדמים של המשחק יוכלו לשחק יום לפני כולם.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה