בית / חדשות / חדשות Destiny: משחק ההמשך, XÛR ועוד
rise of iron Destiny:

חדשות Destiny: משחק ההמשך, XÛR ועוד

יום שישי הגיע ל-Destiny: Rise of Iron והפעם קיבלנו קצת יותר מסתם מלאי של XÛR. קיבלנו מידע על משחק ההמשך ועל תאריך שובו של Iron Banner ועל הנשקים ומצב המשחק שיגיעו עמו.

אז קודם כל, Iron banner יחזור ביום שלישי ה-8 בנובמבר בשעה 20:00 (שעון ישראל) וייגמר שלישי ה-15 בנובמבר בשעה 11:00 (שעון ישראל). מצב המשחק יהיה Control. בנוסף נחשפו הנשקים שיהיה ניתן להרוויח במסגרת האירוע החודשי הזה ב-Destiny:

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בנוסף, נחשף גם הציוד שיהיה ניתן להרוויח לכל הדמויות במשחק:

מצגת זאת דורשת JavaScript.

לכל אלה שלא הספיקו להשלים את In Pursuit of Light, ה-Quest של האירוע שבו צריך לעלות לרמה 5, ניתן לבקר אצל Lady Efrideet הפעם ולהשלים אותו.

Destiny 2

סוף סוף קיבלנו מידע חדש בנוגע למשחק ההמשך של Bungie למשחק היריות המצליח שלה – Destiny דרך Eric Hirshberg, ראש מחלקת הפרסום ב-Activision.

במהלך הצהרה שנתן בתדריך הפיננסי של החברה לאחרונה, Hirshberg ציין שהמשחק נמצא במסלול הנכון ויספיק לתאריך ההשקה שהוצב לו. "אנו על הדרך הנכונה ונרגשים לקראת מה שיהיה משחק המשך מדהים ל-Destiny ב2017." הוא המשיך ואמר: "משחק ההמשך נועד להמשיך ולרגש את השחקנים הוותיקים שלנו אבל גם למשוך המון שחקנים חדשים ושחקנים שפרשו."

בהתחשב בעובדה שאחת מהבעיות הגדולות ביותר של המשחק הנוכחי היא התוכן הדל והעדכונים שבאים פעם בשנה – Hirshberg אמר שהם חשבו כבר על "גישה חכמה" לבעיה הזו ובמשחק הבא תהיה "זרימה יציבה" של תוכן.

"מעבר לכך, הדרישה המפתיעה לתוכן ב-Destiny עקפה את היכולת שלנו לספק את כל התוכן הנדרש ועכשיו אנו מסתכלים קדימה ביחד עם Bungie ועלינו ביחד על דרך שנראית לנו כגישה חכמה מאוד לספק תוכן בקצב יציב כדי לגרום לכל השחקנים שלנו להישאר מעוניינים במשחק ולהמשיך להרחיב את היקום של המשחק ולהשאיר אותו חי ומושך במשחק ההמשך."

מלאי XÛR

אז כמו תמיד, הגיע יום שישי ו-XÛR מוכר האקזוטיים חזר אלינו והוא ממוקם ב-Reef במקום הקבוע שלו אחרי Brother Vance ומוכר היום פריטים ב-350 Light וגם Exotic Ornaments (נמכרים עבור Silver Dust).

  • The Taikonaut – קסדה – Titan.
  • Young Ahamkara’s Spine – שריון יד – Hunter.
  • The Ram – קסדה – Warlock.
  • Red Death – נשק מסוג Pulse Rifle.
  • Legacy Exotic Engram – מסוג שריון חזה.
  • Shock Hazard – קישוט עבור Zhalo Supercell (עולה 25 Silver Dust).
  • Queen's Command – קישוט עבור Telesto (עולה 25 Silver Dust).

וכמובן, ניתן לקנות את כל הדברים הקבועים אצלו שאין צורך להזכיר פה.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *