בית / חדשות / השפעת ה-PS4 Pro על Horizon Zero Dawn נחשפה
Horizon Zero Dawn

השפעת ה-PS4 Pro על Horizon Zero Dawn נחשפה

Horizon Zero Dawn מקבל שדרוג משמעותי אצל ה-Pro

Horizon Zero Dawn הינו אחד המשחקים המצופים ביותר ל-PlayStation 4 ועכשיו אנו מגלים שהוא גם ישוחרר לקונסולה החדשה ה-PlayStation Pro של Sony. על פי רשימה (שעליה פירטנו בכתבה אחרת) ששוחררה לרשת Horizon הינו אחד מהמשחקים שיועברו גם ל-Pro וייקבלו שידרוג גרפי באופן כלשהו.

horizon-zero-dawn_4

אז מהו Horizon אחרי הכל? לאלה שמאיתנו שחיו מתחת לסלע כל הזמן הזה Horizon הוא משחק RPG שמניח אתכם, השחקנים, בתוך דיסטופיה שהאדם כבר לא היצור השולט, אלה המכונות והן שולטות בעולם.בראיון שנעשה עם צוות המפתחים של המשחק נשאלה ההרגשה מה דעתם על השדרוג של המשחק בקונסולת ה-Pro. "אנחנו מאוד מתרגשים בנוגע ל-HDR ו-4K, במהלך כל כנסי ה-E3 ש-Horizon הוצג בהם העיבוד הגרפי נעשה על ידי קונסולת PS4 ועכשיו אחרי יציאת ה-Pro אנו יכולים לדחות את זה מבעבר לקצה כדי להציג לשחקנים עולם אמיתי,נושם ועוצמתי. למעוניינים אני משאיר קישור לרשימת השיפורים המלאה של המשחק בקונסולה.

 

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה