בית / חדשות / חדשות StarCraft II מתוך BlizzCon 2016
Starcraft 2: Wings of Liberty

חדשות StarCraft II מתוך BlizzCon 2016

לאחר המתנה רבה StarCraft II: Legacy Of The Void בהכרזה חדשה

סדרת StarCraft הינה אחת הסדרות המוערכות והפופולריות ביותר בקהילת הגיימינג. בכנס BlizzCon 2016 שהתרחש היום לפנות בוקר מספר ידיעות חדשות ומעניינות הגיעו לידינו בנוגע למשחק השני ולהרחבה שלו: StarCaft II: Legacy Of The Void.

StarCraft II

לפני שאמשיך ואפרט על המידע החדש הרשו לי להעביר לכם קורס מקוצר של StarCraft 101. המשחק StarCraft II הינו משחק מחשב מז’אנרת אסטרטגייה בזמן אמת שפותח על ידי חברת Blizzard Entertainment ומהווה משחק המשך גם מבחינת עלילה וגם מבחינת משחקיות של המשחק המצליח משנת 1998. StarCraft II שוחרר למחשב האישי בשנת 2010 והכיל בתוכו את המנוע הגרפי Havoc שבאותה תקופה היה שיא הטכנולוגיה. המשחק השני מכר (על פי הספירה העדכנית האחרונה -2014) כ-8 מיליון עותקים בעוד שהקודם לו מכר כ-11 מיליון עותקים עד היום.

לאחר שהוצאנו את זה מהדרך בואו ונדבר על מה חידשה לנו המפתחת Blizzard בכנס BlizzCon 2016.

War Chest
שם זה הינו השם של סדרת אירועים עונתיים בשביל StarCraft II. שחקנים שייקחו חלק בתוך ה-War Chest ייקבלו XP תוך כדי שייתקדמו בדרגות השלבים של ה-SinglePlayer או דרך התמודדות נגד שחקנים במצב ה-Online. דרך נקודות ה-XP שהשחקנים יקבלו הם יוכלו לקנות חלקים במפה חדשה שתחשוף יותר שלבים ואתגרים. הכניסה ל-War Chest תעלה מחיר של כ-5 דולר וכל שחקן שייכנס יעזור לממן את אליפות העולם של StarCraft 2.

StarCraft II

עדכוני CO-OP:
מאז שנחשפה אופציית ה-COOP אחרי חשיפת הרחבת ה-Legacy Of The Void נהייתה האופצייה פופולרית מאוד בקרב השחקנים ועוד עדכונים חדשים מגיעים למצב בהמשך החודש. מפקד חדש מגיע למצב ה-COOP אשר Stukov שמו, Stukov הינו מבוסס על דמות ה-Infected המפוסרמת ה-Terran שמופיע הן ב StarCraft 1 והן ב-StarCraft 2. בסיסו של Stukov יהיה מורכב ממבני Terran מודבקים שיפיקו יחידות מודבקות של ה-Terran.
זוג משימות חדשות יגיעו אל מצב ה-COOP שהן: Minor Evacuation, מטרת המשימה היא לפנת קבוצת אזרחים מכוכב מסוכן אשר מלא ביצורים טורפים. Dark Of Night משימה אשר מבוססת על המשימה המצליחה מהמשחק הראשון Left2Die שמציגה מצב גלים של אוייבים שלא נגמרים, עד כמה תצליחו לשרוד?

סיום Nova Covert Ops:
שלושת המשימות האחרונות ב-Campaign של Nova Covert Ops אמורות להגיע החודש ודרכן תיסגר העלילה של אחת ההרחבות הפופולריות של המשחק.

מה דעתכם? האם השינויים הללו מבורכים או שמא אתם חושבים שקיימים דברים יותר חשובים. שתפו אותנו בתגובות.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *