בית / חדשות / The Division – עדכון 1.5 מקבל PTS היום

The Division – עדכון 1.5 מקבל PTS היום

The Division, משחק ה-MMORPG של Ubisoft, מקבל PTS חדש עבור עדכון 1.5 למחשב.

לאחר ההצלחה של ה-PTS הראשון עבור עדכון 1.4 של המשחק, The Division מקבל שרת PTS נוסף, הפעם עבור עדכון 1.5.
ה-PTS החדש יכלול גם את ההרחבה הבאה של המשחק, Survival, שתהיה זמינה רק עבור שחקני המחשב שרכשו את ה-Season Pass לפני ה-3 בנובמבר. עדכון 1.5 יביא איתו רמת עולם חדשה, נשקים חדשים ועוד פריטים ושינויים רבים.
לחצו כאן בכדי לצפות בטריילר ההרחבה ששוחרר ב-E3.

The Division DLC

ההרחבה החדשה של המשחק פונה לכיוון המציאותי והברוטלי יותר מאשר שאר המשחק שתתרחש בעולם הפוסט-אפוקליפטי של המשחק.
בהרחבה שחקנים יוכלו לקחת חלק בסימולציית הישרדות של PvE ו-PvP, שם הם חולים ועליהם יהיה להתמודד עם מזג האוויר הקשה. בהרחבה, שחקנים יוכלו לראות אחד את השני בעולם האמיתי אך לא יוכלו להתקיף אחד את השני כל עוד הם נמצאים באזור ה-PvE.
נוסף על כך, נמסר כי למזון ומים יהיה חלק חשוב בהישרדות השחקן בעולם ויהיה על השחקן לסלול את דרכו למרכז מנהטן בכדי לחלץ פריטים.
ב-Survival, העולם לא יהיה מחולק לרמות כפי שהוא מחולק כעת. ככל שמתקרבים למרכז מנהטן, כך האויבים יהיו חזקים יותר ויותר. בהרחבה כל השחקנים יתחילו עם אותו ציוד התחלתי.

The Division Underground

כרגע, זה נראה שמרגע לרגע The Division מתחיל ללמוד מטעויות העבר ושרת PTS עבור כל עדכון גדול הוא בהחלט צעד בכיוון הנכון. שיתוף פעולה עם המשתמשים ושינויים שמתקבלים בהתאם למשוב בהחלט עתיד להחזיר למשחק את שחקניו שנטשו אותו לפני זמן רב.

ה-PTS של עדכון 1.5 יוצא לדרך היום במחשב האישי. הישארו עמנו לפרטים נוספים על העדכון החדש וההרחבה המתקרבת.
האם אתם מתכננים להשתתף ב-PTS הקרוב ? האם רכשתם את ה-Season Pass של המשחק ? האם אתם מצפים להרחבה הקרובה ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה