בית / חדשות / Destiny – האיפוס השבועי ו-Iron Banner

Destiny – האיפוס השבועי ו-Iron Banner

האיפוס השבועי הגיע אלינו שוב ב-Destiny והוא הביא עמו Iron Artifacts שונים, Modifiers שונים במגוון פעילויות ובערב יביא איתו את אירוע ה-Iron Banner החודשי.

ה-Nightfall של השבוע ב-Destiny הוא Blighted Chalice ה-Strike האהוב מהעדכון של חודש אפריל. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Small Arms ,Fresh Troops ,Berserk ,Epic ו-Match Game. ה-Strike כולל מפגש עם Taken ועם Hive שבבעלותם מתקפות Solar melee שממש כואבות ויזיקו לכם.

ה-modifiers ל-SIVA Crisis Heroic playlist (לשעבר Heroic Strike) השבועי כוללים את: Specialist ,Solar Burn ,Heroic ו-Juggler. רמת ה-Light הדרושה היא 350. הנשקים הכי טובים עם ה-Modifiers הללו הם כל נשקי ה-Raid החדש.

ה-Iron Lord Artifacts השבוע הם:

  • Memory of Perun – אויבים עם יכולות Super טעונות או פצועים מופעים באדום זוהר ב-Crucible.
  • Memory of Skorri – כאשר יכולת ה-Super טעונה, יכולות ה-Super של השחקנים בסיבה נטענות מהר יותר.
  • Memory of Felwinter – ביטול יכולת ה-Super תמורת יכולות נוספות של רימון ו-Melee.

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Airborne ואת Berserk עם בונוסים על Super Kills. הבוסים של Challenge of the Elders הם Wretched Knight בסיבוב הראשון, Keksis the Betrayed בסיבוב השני ו-Overmind Minotaur בסיבוב האחרון.

לכל השכחנים שבינינו, Iron Banner הגיע עם האיפוס השבועי במצב Control – אז אל תשכחו להצטייד בהתאם ולהרשים את Lady Efrideet באירוע החודשי הזה. למטה מוצג כל הציוד והנשקים שניתן להרוויח במסגרת ה-Iron Banner החודשי:

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

2 תגובות

  1. אריאל חורש

    התחיל כבר האיירון באנר? אין לי אפשרות כזאת בכלל להיכנס

השאר תגובה