בית / חדשות / Final Fantasy 15 – משחק MMO ועדכון ל-Dissidia
Final Fantasy 15

Final Fantasy 15 – משחק MMO ועדכון ל-Dissidia

העולם של Final Fantasy 15 ממשיך לגדול בקצב מסחרר והפעם אנחנו מקבלים כנראה משחק חדש לגמרי. Square Enix חתמו חוזה עם Machine Zone, חברה עולמית לפיתוח משחקי Free-to-play למכשירים ניידים.
הם הכריזו ביחד עם שיתוף פעולה שיוליד משחק MMO חדש בעולם של Final Fantasy 15. המשחק יחבר את הדמויות, הסיפור והפסקול של המשחק יחד עם הטכנולוגיה היחודית של Machine Zone ויאפשר למיליוני שחקנים מסביב לעולם
להיכנס לעולם הזה בזמן אמת. כזכור Machine Zone כבר פתחו משחק MMO מצליח : Game Of War – Fire Age ו-Mobile Stike שמדורג מאוד גבוה בחנויות של iOS ו-Android.
המייסד והמנכ"ל של Machine Zone התייחס : "זה כבוד גדול לעבוד עבהור סדרה כזו, סדרה שגדלתי עליה בתור ילד, סדרה אייקונית. להביא את Final Fantasy למובייל ועוד בתור משחק MMO, זאת הזדמנות אדירה עבור השחקנים שלנו ואנחנו מאוד גאים על השותפות עם
Square Enix"

בחדשות נוספות, הוכרזה דמות חדשה עבור Dissidia. המשחק הוא משחק לחימה עם אלמנטים של RPG ששוחרר ל-PSP לראשונה אי שם ב-2008. תגידו שלום (שוב) ל-Spehiroth שהוצג לראשונה ב-Final Fantasy 7 , שם למי שלא זוכר או לא ידע הוא היה הבוס הרשע הראשי.
Spehiroth עשה עוד שלל הופעות בסדרה ויהיה מעניין לראות איך הוא משתלב במשחק, קבלו אותו בטריילר החדש:

אם אתם חובבי Final Fantasy, אנחנו בטוחים שאתם שמחים על העדכונים, אם לא, קחו בחשבון שזאת סדרה שכבר קשה להתעלם ממנה.
ספרו לנו מה חשבתם בתגובות.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה