בית / חדשות / שינויים במערכת המשחקיות של M.E Andromada
Mass Effect Andromeda

שינויים במערכת המשחקיות של M.E Andromada

עוד חדשות מעניינות חוזרות אלינו מהיקום של M.E Andromada

לאחר הכרזת תאריך השחרור של המשחק המצופה M.E Andromada או בשמו המלא Mass Effect Andromada הקהילה רעשה וגעשה בקול גדול וצמא לעוד ידיעות חדשות אשר נוגעות למשחק החלל המצופה.לפי הדלפה גדולה ששוחררה לרשת פירטה את כל השינויים שעתידים לבוא למערכת המשחקיות של Mass Effect. להלן השינויים העיקריים שעתידים לחול בתוך המשחק הבא של המפתחת BioWare, האחד והיחיד Mass Effect Andromada. לפני שאתחיל הרשו לי להעביר קורס מזורז של Andromada 101 לאלה שלא מעודכנים כלכך. המשחק עוקב אחרי קבוצה של חוקרים אנושיים  שמגיעים לגלקסייה חדשה הרי היא גלקסיית אנרומדה. המשחק יעסוק בקבוצת החוקרים מגלים את העולם ואת החיים שנמצאים בו, כוכבי הלכת בגלקסייה יהיו ניתנים לחקירה מלאה ובשונה ממשחקים אחרים *שיעול מלא באקונומיקה* No Man's Sky *מת* שוחררו סרטונים אמיתיים מהכוכב.

mass affect andromada M.E

 • מערכת ההתקררות העולמית (Global Cooldown): בעוד שבשאר המשחקים הקודמים לאחר שמתת והתחדשת הופיע לך טיימר גדול על המשחק שמנע ממך מלהשתמש באף יכולת לתקופת זמן מסויימת בתוך Andromada יופעל טיימר ייחודי לכל יכולת ובכך ייבטל את הצורך ל Global Cooldown.
 • תהיה אופצייה להתאים יכולת למקשים: בשעה טובה ומשמחת החליטה המפתחת BioWare להתקדם לעידן המודרני שמקש של יכולת יכול להשתנות, ב-Andromada תהיה אפשרות במקשים להתארים כל יכולת ספציפית למקש ייחודי במקלדת.
 • מערכת מפגשים חדשה: בדומה למערכת המפגשים מהמשחק המפורסם The Last Of Us מערכת דומה הותאמה ל-Andromada. השונה במערכת זו ממערכות אחרות שהיו בסדרת המשחקים הינה שאופציית התזוזה במרחב והשליטה על הסביבה הרבה יותר גדולה משאר המערכות שפעלו במשחקים הקודמים.
 • החזרת נשקים מהמשחקים הקודמים: לפי מה שנראה המפתחת BioWare מקשיבה לשחקנים שלה ומחזירה נשקים ישנים למשחק החדש ומוסיפה תוספות ועיצובים חדשים לנשקים הוותיקים.
 • חקירת כוכבים השתנתה: בשונה מהמשחקים קודמים שחקירת הכוכבים נעשה על ידי הנוודים הגלי'צים המוזרים אבל לא כך יהיה ב-Andromada. בתוך המשחק חקירת הכוכבים תעשה באמצעות מערכת ניווט חדשה שתוביל את השחקנים לכוכב ובשונה ממשחקים אחרים של חקירת חלל הסביבה תמיד תשתנה ותאפשר למפגשים מעניינים וייחודיים.
 • אוייב חדש בסדרה: בשונה מהמשחקים הקודמים שההאוייבים היו בדרך כלל בנדיטים הפעם הם הינם גזע של חייזרים ששמו ה-Kell. בשונה ממשחקים אחרים גזע החייזרים הזה ניטרלי אלא אם כן אתם נכנסים לו לטריטוריה או תוקפים אותו ואז הוא יביא את צבאות הגהנום איתו.
 • שינויים במצבי משחק מרובה משתתפים: מספר שינויים מעניינים חלו באזור המולטיפלייר של המשחק, לדוגמא שחקנים יוכלו ליצור שרת משחק שבו שחקנים יחטפו יותר נזק או שהאוייבים יהיו יותר עוצמתיים כדי ליצור חווית משחק מעניינת וייחודית יותר.בשונה מ-Mass Effect 3 למולטיפלייר לא תהיה השפעה על מצב שחקן יחיד אבל המפתחת רמזה שהתקדמות במולטיפלייר יכולה לעזור בסינגל.
 • מדובבי המשחק נחשפו: בעוד שכבר חלק נכבד מקאסט המשחק היה כבר ידוע חלק ממדובבי הדמוייות הראשיות במשחק לא נחשפו, הראשון בהדלפה הינו  Clancy Brown. כן כן אותו Brown ששיחק בסרט המפורסם The Green Mile ובסדרת Carnival של חברת HBO. נוסף ל Brown חבר חדש מצטרף לקאסט והוא האחד והיחיד Tom Taylorson שידוע בדיבבובו של Octodad המפורסם.

הודעה חשובה שצריכה להיות מצויינת בכתבה, על פי פוסט שפרסמה המפתחת BioWare Mass Affect Andromada ממוקם בציר העלילה אחרי M.E 2 אז לאלה שמעוניינים לשחק בסדרה לפי הסדר הכרונולוגי שלה הסדר הוא להלן:

 • Mass Effect
 • Mass Effect 2
 • Mass Effect Andromada
 • Mass Effect 3

מה אתם חושבים? האם המשחק יצליח הוא שיעלם בערמת המשחקים החדשים שיוצאים כל הזמן? שתפו אותנו בתגובות.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה