בית / חדשות / Mass Effect Andromada – אוסף שמועות ומידע חדש
Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromada – אוסף שמועות ומידע חדש

Mass Effect Andromada הינו אחד המשחקים המצופים ביותר של השנה הקרובה ולמרות שהוא אינו מצופה להתחיל טריולוגייה חדשה זה לא שולל את היכולת מהסטודיו BioWare להפיק משחקים חדשים.

העובדה ש-Mass Effect החדש לא חייב להתחיל טריולוגיה דווקא איננה רעה אלה טובה, במקום שנצטרך להיתלות על Cliff Hangers של עלילה ולחכות למשחק הבא הסטודיו יוכל ליצור משחקים שונים שיירצו את כל השחקנים. המפתח הראשי המשחק החדש Mac Walters צייץ בתגובה לפני זמן קצר על ההיתכנות של משחקי Mass Effect חדשים. שיהיה ברור זו היא אינה הכרזה על משחקים חדשים אלה הודעה של הסטודיו שאומרת שהם אינם שוללים את האופצייה.

נוסף על כך בפוסט ששוחרר על ידי המפתח Walters נרמז שהזהות של השחקן שידובב את הרשע במשחק החדש תיחשף בקרוב.

 

בהכרזה ששוחררה על ידי המפיק של הסטודיו Fernando Melo נאמר שהבטא של המשחק אמורה להגיע בקרוב ולצערנו היא תהיה זמינה רק ל-xbox One ול-PlayStation 4. כרגע תאריך עדיין לא נקבע לבטא אבל אפשר רק להמתין בציפייה להודעה החדשה של המפיק. למעוניינים מוזמנים להרשם לבטא דרך הלינק הבא.

לפני שנסיים את הכתבה הרשו לי להוסיף משהו, קודם כל קחו זאת בעירבון מוגבל בגלל שזו שמועה על פי הדלפה שנחשפה לרשת תאריך השחרור של המשחק צפוי להיות בתאריך ה-21 למרץ 2017.
בעמודת המשחק ב-Amazon רשום שהמשחק יהיה זמין ב-21 לדצמבר, והמשתמש Wario64 פרסם ציוץ בצירוף תמונה של הדף אשר יקבלו שחקנים הרוכשים קוד דיגיטלי, ושם כתוב שיהיה ניתן לשחק במשחק החל מה-21 למרץ, 2016, דבר שכמובן לא הגיוני.
מה שכן יכול להפוך את הדברים להגיוניים יותר, זה ש-EA ציינה כי המשחק ישוחרר לפני סיום הרבעון הראשון של 2017, כלומר ה-31 למרץ – דבר שקצת יותר קרוב לתאריך ה-21 למרץ.
מבחינת אמינות התאריך אכן נמצא קרוב לתאריך המשוער שכבר הודלף לרשת ולכן מה שניתן לעשות עכשיו הוא להמתין לתגובתה של BioWare.

מה דעתכם האם העתיד של Mass Effect טמון בתוך המשחק החדש? שתפו אותנו בתגובות.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה