בית / חדשות / עדכון חדש ל-Pokemon Go זמין כבר עכשיו!
Pokemon GO

עדכון חדש ל-Pokemon Go זמין כבר עכשיו!

עדכון נוסף למשחק הפלאפונים החכמים המצליח Pokemon Go תיקונים וחידושים שגורמים למערכת להיות יותר אדיבה

Pokémon GO לאחרונה קיבל עדכון חדש, מספר 0.45.0 ל-Android, ומספר 1.15.0 עבור iOS, העדכונים מחדשים מוסיפים ומתקנים מספר דברים נחמדים אבל לדעתי לא דרמתיים. בנוסף חשוב לזכור העדכון הוא תהליך גדול ויכול להיות שייקח לו זמן להגיע לחנות האפליקציות קל וחומר אם אתם צריכים עדכון פרוץ .

בעדכון החדש נזכה לקבל בונוסי XP שונים למשל כל יום על הפוקימון הראשון שנתפוס או על ה-PokéStop הראשון שנבקר נקבל בונוס של XP ואם נעשה כך 7 ימים ברציפות נקבל בונוס XP נוסף, את כל העדכונים והבונוסים תמצאו בלינק הבא.

עוד חידוש משמעותי אשר חשוב לציין הוא שכאשר תכבשו מכון יהיה לכם יותר זמן לשים פוקימון משלכם לפני שאנשים אחרים שמים פוקימונים או כובשים מחדש את המכון, דבר אשר יועיל רבות למשחק.
החידוש הזה בא לפצות על משהו מאוד מעצבן שבטח המון שחקנים נתקלו בו, בעת הבסת מכון, שחקנים שהיו באיזור פשוט “דחפו” את הפוקימון שלהם למכון ובכך העבודה שלכם הייתה לשווא.

את כל השיפורים והחידושים תוכלו לבדוק אם לא היום בימים הקרובים. ואם יש לכם חשק, ספרו לנו מה דעתכם על החידושים ומה תרצו לראות בעדכונים הבאים? ובנוסף אתם יכולים להיכנס למדריך שעשינו למשחק.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *