בית / חדשות / מיני שלדון?! ספין-אוף ל”המפץ הגדול” אושר

מיני שלדון?! ספין-אוף ל”המפץ הגדול” אושר

חברת הטלוויזיה של Warner Bros. ורשת הטלוויזיה האמריקאית CBS התחילו לפתח את סדרת הספין-אוף של “המפץ הגדול” שתספר את סיפורו של שלדון קופר הצעיר. פרויקט זה כרגע בקושי תסריט, מקורות אומרים לאתר “Variety”.

ג’ים פרסונס, השחקן של שלדון קופר בסדרה, הוא אחד מהמפיקים בפועל של הספין-אוף ביחד עם צ’אק לור והמפיק בפועל של הסדרה – סטיב מולארו. תסריטאי המשנה/המפיק בפועל של “המפץ הגדול”, ביל פראדי, עלול להיות מפיק בפועל של הספין-אוף גם כן.

סטיב מולארו יכתוב את התסריט אשר יתמקד בשלדון כנער צעיר אשר גדל בטקסס. משפחתו הצבעונית והשנים המעצבות שלו במדינת הכוכב האבוד אשר מדי פעם הוזכרו בסדרה. לורי מטקלף הייתה מועמדת לפרס האמי השנה בעקבות תפקיד האורח שלה כאמו של שלדון קופר, מרי קופר.

רשת CBS ו-Warner Bros. מסרבים להגיב.

“המפץ הגדול” הינה אחת מסדרות הקומדיה הטובות בטלוויזיה, שכבר בשידור עונתה העשירית. רשת CBS ו-Warner Bros. אמורים להתחיל לדון בקרוב על חידוש הסדרה לעוד שתיים או שלוש עונות נוספות. ספין-אוף שהוא פריקוול ייתן ל-CBS יכולת להרחיב את הסדרה.

לחדש את הסדרה זו השקעה יקרה, כאשר השחקנים הראשיים של הסדרה – פרסונס, ג ‘וני, גלקי וקליי קוקו – מרוויחים כמיליון דולר לפרק ובעונה יש 24 פרקים. סדרה חדשה תהיה יותר זולה להפיק אך עדיין יצטרכו להשקיע ולבנות את זה כך שהסדרה תישאר באותה הנוסחה של “המפץ הגדול”.

כרגע הסדרה בשלבי הפקה מאוד מוקדמים וכאשר נדע על פרטים נוספים אנו נדאג לעדכן אתכם.
מה דעתכם על סדרה חדשה בה יככב שלדון קופר? אוהב את המפץ הגדול? ספרו לנו הכל בתגובות למטה.

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *