בית / חדשות / PlayStation 4 Pro מושקת ברחבי העולם

PlayStation 4 Pro מושקת ברחבי העולם

ה-PlayStation 4 Pro, הקונסולה המשודרגת של Sony, מושקת כיום ברחבי העולם.

היום, לראשונה ברחבי העולם, הקונסולה המשודרגת של Sony, ה-PlayStation 4 Pro, מושקת ברחבי העולם. קונסולה זו היא הקונסולה המשודרגת הראשונה היוצאת במהלך אותו דור של הקונסולה הקודמת מבית אותה חברה.
הקונסולה החדשה מבית Sony תציע לשחקניה משחקים ברזולוציה משודרגת הדומה ל-4K או משחקים ברזולוציית 4K (בהתאם למשחק).

sony-playstation-4-pro

נשיא Shawn Layden, Sony Interactive Entertainment ציין כי "השקת ה-PS4 Pro מסמלת את הפעם הראשונה אי פעם ש-PlayStation מציגה קונסולה משודרגת באמצע מעגל חייה של הפלטפורמה". הוא אף הוסיף ואמר כי "PS4 Pro מספק למעריצינו המאמצים חדשנות ומעוניינים ליהנות מההתקדמות חזותית שהתאפשרה באמצעות טכנולוגיית ההדמיה האחרונה. קהילת המפתחים כבר מנצלת את את הכוח המוגבר של ה-PS4 Pro ואנו להוטים לראות כיצד מאמציהם היצירתיים ימשיכו להפוך את ה-PlayStation למקום הטוב ביותר לשחק בו".

PlayStation 4 Pro

כידוע, כל כותרי ה-PlayStation 4 הקיימים בשוק יפעלו על קונסולת ה-PlayStation 4 Pro וחלק מהמשחקים העתידיים, כמו לדוגמה Final Fantasy XV ו-The Last Guardian יקבלו עדכון המשפר את איכות המשחק וינצל את הכוח המוגבר של הקונסולה החדשה.
מחירה של הקונסולה החדשה של Sony הוא 400$ (מחיר התואם את מחירה הראשוני של ה-PlayStation 4 בעת השקתה), ובארץ הקונסולה תעלה כ-2400 ש"ח.

מה דעתכם על הקונסולה ? האם אתם מתכננים לקנות אותה בקרוב או לשדרג ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה