בית / חדשות / Dragon Age – המפיק מתגרה ואולי רומז על הכרזה קרובה

Dragon Age – המפיק מתגרה ואולי רומז על הכרזה קרובה

Dragon Age, סדרת משחקי ה-RPG של Bioware, אולי תקבל הכרזה על כותר חדש בקרוב.

Inquisition, המשחק האחרון בסדרת Dragon Age, אולי הסתיים לגמרי, במיוחד עם יציאת ההרחבה האחרונה של המשחק, הלוא היא Trespasser, הסוגרת מס' קצוות פתוחים מהעבר, אך אין זה אומר שהחברה סיימה לחלוטין עם הסדרה.
למרות שכרגע המפתחת, Bioware, מקדישה את עיקר משאביה לפיתוח המשחק Mass Effect: Andromeda, מפיק הסדרה, Mark Darrah, בוחר להתגרות במעריצים עם מספר תמונות הקשורות לסדרה בחשבון ה-Twitter שלו.

התמונות הללו מעט חשודות. יש שם סמלים רבים שקשורים לסדרת המשחקים אותה הוא מפיק, ואולי כל זה תוזמן במיוחד כדי להכין אותנו לעתיד לבוא. כמובן שחשבון ה-Twitter שלו הופץ בשאלות רבות, אך כרגע, המפיק לא ענה לאף אחת מהן.
התמונה המוזרה ביותר מבין כל התמונות היא התמונה של הצריח על לוח השחמט. במבט ראשון, התמונה נראית רגילה לחלוטין, אך אם נסתכל מקרוב, נראה כי הצריח נמצא על המשבצת E3.
אם המפיק מנסה לרמוז משהו, הרמיזה בתמונה די ברורה: כנראה מדובר על הכרזה הממשמשת לבוא בכנס ה-E3 השנה, הכנס בו מכריזים על רוב המשחקים.

כמובן שיכול להיות שכל זה סתם צירוף מקרים או, במקרה פחות טוב, בדיחה שכנראה תשבור למעריצי Dragon Age את הלב.
מה דעתכם ? האם באמת קיימת רמיזה על הכרזה קרובה, או שזוהי סתם קונספירציה והמפיק מנהל קרבות שחמט אימתניים עם עצמו ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה