בית / חדשות / תיקי המחשב של MSI זמינים עכשיו להזמנה מוקדמת!
New-MSI-Wallpaper

תיקי המחשב של MSI זמינים עכשיו להזמנה מוקדמת!

זוכרים שבתערוכת Computex האחרונה ראינו חברות כמו MSI, Colorful ו-Alienware מציגות סוגים משונים של מחשבים שנמצאים במארז בצורת תיק? ובכן, עכשיו חלקם זמינים להזמנה מוקדמת!

למי שפספס את התערוכה, MSI הציגה יחד עם חברות אחרות מחשבים בצורת תיק, שאמורים פחות או יותר להקל עליכם כשאתם משחקים במשחקי מציאות מדומה באמצעות ה-Oculus Rift או ה-HTC Vive, ולמעשה שברה עוד גבולות. עכשיו, אתם יכולים להזמין את שני הדגמים השונים של המחשבים, כאשר הדגם החלש יותר מכיל את ה-GTX 1060 עם 6 גיגה בייט של VRAM, ונפח אחסון של 256 גיגה בייט ב-SSD. לעומת זאת, הדגם החזק יותר יכיל את ה-1070 עם 8 גיגה בייט של VRAM, ו-512 גיגה בייט של נפח אחסון ב-SSD. שני הדגמים יגיעו עם מעבד Intel Core i7-6820HK ועם 16 גיגה בייט של זיכרונות RAM (הם ניתנים להזמנה ב-Newegg).

הם ישקלו כ-3.5 קילוגרמים, יגיעו עם 2 סוללות שכל אחת מהן תחזיק לכם מעמד במשך של שעה וחצי, חיבורי HDMI, Mini DisplayPort ו-Thunderbolt 3 Type-C, יחד עם 4 יציאות USB 3.0. באשר לקירור המחשבים, הם יגיעו עם 2 מאווררים בגודל של 9 סנטימטרים, ו-9 צלעות קירור כדי לוודא שהמחשב לא יתפוצץ לכם באמצע שאתם משחקים.

msi-vr-one

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *