בית / חדשות / מיצמצתם? פספסתם! נבחרו הכותבים לסרט “האשליה 3”

מיצמצתם? פספסתם! נבחרו הכותבים לסרט “האשליה 3”

אחרי הפופולריות של הסרט הראשון של “האשליה” ב-2013, חברת “Lionsgate” החליטה להמשיך את המעשייה בחבורת קוסמים אשר משתמשים ביכולות שלהם על מנת לשדוד בנקים. “האשליה 2” החזירה את צוות השחקנים המקורי אשר ביניהם: ג’סי אייזנברג, מארק רופאלו, וודי הרלסון, דייב פרנקו, מורגן פרימן, ומייקל סרה, אך הסרט השני גם הביא פרצופים חדשים: דניאל רדקליף (סרטי “הארי פוטר”, “איש האולר”) וליזי קפלן (“הלילה שלפני”), הסרט השני הצליח לא רע בקופות אף על פי הביקורות הקוטלות, וההצלחה הקופתית אפשרה לחברת “Lionsgate” להפיק סרט נוסף בסדרה.

פחות משישה חודשים מאז ש”האשליה 2″ הגיע לבתי הקולנוע, כבר החלה העבודה על הסרט השלישי בסדרה. הפרוייקט כרגע בשלבי התסריט בלבד, וחברת “Lionsgate כבר העסיקו תסריטאים לתפקיד. אין כרגע אישור רשמי של מי שיביים את הסרט השלישי, אך בקשר לתסריט, יש שמועה שהבמאי של “האשליה 2” – ג’ון מ. צ’או הולך להשתתף בפרויקט.

האשליה 2

לפי האתר Deadline, התסריטאים של הסרט השלישי בסדרה הינם ניל ווידנר וגווין ג’יימס. הצמד הזה נשכר לאחרונה גם לכתוב את ההמשך לסרט “סאן אנדראס” משנת 2015 בכיכובו של דווין ג’ונסון וגם ייתכן ויעבדו על “הקרב באלקטרז”.

אני ממש לא אהבתי את “האשליה 2”, בעייני הוא היה משעמם, מאכזב, מסורבל, עם משחק חלש ביותר ובימוי כושל במיוחד, ודווקא אהבתי את הסרט הראשון. יש שמועות שהשחקנים הראשיים של “האשליה” יחזרו לשחק בסרט השלישי, אך שום דבר עדיין לא רשמי. אם הסרט השלישי יחזיר את השחקנים המקוריים, ויביא לנו סיפור מעולה, אין סיבה שהוא באמת יהיה הצלחה מסחררת.

כרגע אין שום הבטחה למתי הסרט ישוחרר בבתי הקולנוע אך הוא צפוי להיות בקיץ 2018.
מה אתם חושבים על בחירת התסריטאים? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *