בית / חדשות / מדוע פול מקארטני אישר לשים שיר של הביטלס בטיזר של "ולריאן"?
ולריאן

מדוע פול מקארטני אישר לשים שיר של הביטלס בטיזר של "ולריאן"?

בנוסף לכך שהטריילר של "ולריאן: ועיר אלף הכוכבים" מוצף בשוטים ויזואלים מרהיבים ביותר, הדבר הכי טוב בטריילר ששוחרר הינו המוסיקה. תאמינו או לא, השימוש של השיר "Because" מאת הביטלס הינו הפעם הראשונה ששיר של הביטלס מקבל מאסטר לסאונד לצורכי פרסום. אתם בוודאי חושבים שזה היה תהליך ארוך ומייגע עבור אנשי פרסום של הסרט, כלומר להשיג את הזכויות ממקארטני, אך למעשה זה היה פשוט מאוד, כיוון שפול מקארטני אוהב מאוד את עבודותיו של לוק בסון (במאי ותסריטאי הסרט "ולריאן: ועיר אלף הכוכבים").

Because

בראיון שנערך עם לוק בסון לאתר "CinemaBlend", אחת משאלותיו של הכתב היתה איך הם השיגו את הזכויות לשיר ממקארטני. בסון הצהיר כי זה לא היה לגמרי קשה. בסון אמר כי: "בסך הכל שאלתי אותו! השגנו את פול מקארטני והוא שאל: "מה הסרט?" ואז הוא אמר כן! מעולם לא פגשתי אותו – הלוואי ויכולתי, להודות לו על המוסיקה שלו. הוא ראה כמה מהסרטים שלי – וכיוון שהוא מאנגליה, ואני מפריז, שנינו מאירופה, אז אולי קצת יותר קרובים. וגם קארה {דלווין} היא מאנגליה גם כן. אז יש תחושה אני חושב, ממה ששמעתי, שגרמה לו להגיד: 'רק בשביל זה, זה חדש ומרענן' אז אני חושב שהוא אוהב את זה. הוא אוהב להיות חלק ממשהו חדש."

Because Valerian

השיר "Because" כל כך מרענן ומאוד מתאים לסרט ולכל המראות הוויזואלים שמוצגים בטריילר. אך בסון לצערנו לא ציין אם השיר ישמע בסרט עצמו.

"ולריאן: ועיר אלף הכוכבים" מגיע לאקרנים ב-21 ליולי 2017.

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *