בית / חדשות / Total War: Arena משחק MOBA יושק ברחבי העולם

Total War: Arena משחק MOBA יושק ברחבי העולם

Total War: Arena הוא משחק חינמי המשלב אסטרטגיה קלאסית ו-MOBA בקרבות בין 20 שחקנים ועכשיו סוף סוף הוא יושק ברחבי העולם

Sega, Creative Assembly ו-Wargaming Alliance משלבים פעולה בפיתוח ושיווק המשחק Total War: Arena ברחבי העולם. המשחק הבא בסדרת המשחקים הוותיקה והנחשבת יפנה למודל העסקי של משחקים חינמיים וייתן לשחקנים לקחת חלק בקרבות של 10 על 10 שחקנים. המשחק היה באלפא סגורה ועבר ככל הנראה כמה גלגולים מאז הכרזתו הראשונית אי שם בשנת 2014. Wargaming Alliance אמורה להביא לשולחן את הניסיון הרחב שלה במשחקים חינמיים ולהפוך את Total War למותג רציני בתחום.

total-war-arena-2

בנוסף לצבאות הגדולים המוכרים לנו מהסדרה הוותיקה השחקנים גם יבחרו מתוך גיבורים יוונים, רומאים או ברברים. כמו שמקובל במשחקי MOBA, אפשר להניח שלגיבורים יהיה תפקיד הרבה יותר משמעותי ממשחקי אסטרטגיה רגילים. אישית, אני מקווה שמכיוון שמדובר בסדרת אסטרטגיה המבוססת על קרבות גדולים הצבא יקח תפקיד יותר מרכזי ממשחקים כמו LOL ו-DOTA וינצל את העובדה שישנם עשרים שחקנים על המפה על לתת לנו קרבות אדירים שאי אפשר לראות או לנהל במשחקי אסטרטגיה רגילים. אבל, חשוב לזכור שעדיין יש לנו עוד למה לחכות על מנת לדעת בדיוק כיצד המשחק עתיד להתנהל.

המשחק נמצא כרגע באלפא סגורה ואין לנו יותר מידי מידע עליו. נצטרך לחכות בסבלנות עד שנדע יותר על המשחק ועל תאריך היציאה שלו.

אודות יונדב צבקר

יונדב צבקר
סטודנט לבלשנות ואנגלית, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *