בית / חדשות / Watch Dogs 2 – הדלפה על Assassin's Creed ומשחק חדש

Watch Dogs 2 – הדלפה על Assassin's Creed ומשחק חדש

Watch  Dogs 2, משחק הפריצות השני בסדרת Watch Dogs, ישוחרר מחר, אך אין זה אומר שהסוף להדלפות הגיע.

Watch Dogs 2 הוא הכותר השני בסדרת משחקי הפריצות Watch Dogs, בה אנו מגלמים האקר שביכולתו לפרוץ למצלמות אבטחה, מערכות שליטה מסוימות, פלאפונים של אנשים ועוד.
Ubisoft, שידועה בנטייתם לפרסם שלל Easter Eggs שחלקן ממש נוגעות בחברה עצמה, לא יכולה להימנע, בפעם השנייה, לקשר בין Watch Dogs ל-Assassin's Creed. ההדלפה מגיעה מהאתר Kotaku, אתר שידוע כבר כי הדליף מס' פעמים מידע על משחקים שעוד לא יצאו, כפי שהדליף תמונות מ-Assassin's Creed: Syndicate.

watch-dogs-2

הפעם, ההדלפה מגיעה בצורת שיחת טלפון המתקיימת בעיר באוניברסיטת סטנפורד במשחק, שם נמצא אדם בשם Elliot Chen, מנהל שיווק ב-Ubisoft.
כאשר תפרצו לפלאפון שלו, תשמעו שיחה המתקיימת בינו לבין לבוסית שלו, בה הוא מבטיח לה שאין שום סיכוי שהטריילר ידלוף החוצה. תשובתה היא האם הוא באמת יכול להבטיח לה, לאור מה שקרה עם Unity, Syndicate ו-Osiris. הוא מבטיח שהאבטחה שלהם לא הייתה אדוקה יותר מעכשיו, ומבטיח גם כי אם המשחק ידלוף אז הם יכולים לפטר אותו. היא משיבה לו כי היא כבר חשבה לבצע כך, והשיחה נגמרת.

רגע, אז מה בעצם זה אומר ? נתמקד ב-2 חלקים חשובים בשיחה.

חלק 1: משחק חדש של Ubisoft.

לפי שיחת העובדים, ישנו משחק מסוים ש-Ubisoft כבר הכינו לו טריילר, ושחשוב להם מאוד לוודא שהטריילר לא ידלוף לשום מקום. זאת אומרת, כנראה שאולי, ממש ברגעים אלה, סטודיו מסוים ב-Ubisoft (הייתכן שמדובר בסטודיו של San Francisco ?) עובד על משחק חדש שכרגע אין עליו פרטים בכלל.

עם סיום השיחה, אל השחקן תתווסף משימת צד הנקראת UbiStolen, שמשמה ניתן להבין כי היא תדרוש מאיתנו לפרוץ למשרד של Ubisoft
לאחר שנסיים את הפריצה ונוריד סרטון שמסומן בתור טריילר ל-E3 של משחק, המשחק החדש שעליו דובר בחלק הראשון של השיחה.
הטריילר עצמו לא חושף לנו יותר מדי, במיוחד לאור העובדה שהוא נקטע לאחר שבקושי נחשף מידע, אך ככל הנראה מדובר במשחק חדש המתקיים בחלל/מסע בחלל וכנראה יהיה תחת ז'אנר של מד"ב.
טריילר המשחק הועלה ל-Youtube באדיבות המשתמש Flammable Ace, ותוכלו לצפות בו ממש עכשיו:

לא ידוע אם המשחק אמיתי או לא, אך בהחלט זה משאיר אותנו בהתרגשות ובמתח לקראת הרגע בו Ubisoft יחשפו האם זוהי סתם עוד מתיחה מהסטודיו או שמדובר ברמז רציני לקראת כותר חדש שלא נראה מעולם של החברה.

חלק 2: Assassin's Creed

החלק החשוב הנוסף בשיחה הוא, כמובן, המשחקים שכבר הודלפו. 2 המשחקים הראשונים מוכרים לנו עד מאוד, Unity ו-Syndicate, הלוא הם הכותרים האחרונים בסדרת Assassin's Creed שהודלפו אף הם לפני הכרזתם. ומה עם המשחק השלישי, Osiris ? כנראה שמדובר גם כאן במשחק של Assassin's Creed שהודלף, ואם אנו מבינים נכון, כנראה שהכוונה ל-Assassin's Creed: Empire!
לא משוכנעים שמדובר במשחק החדש בסדרת Osiris ? Assassin's Creed הוא שמו היווני של האל המצרי Asir, ולפי ההדלפות המשחק החדש בסדרת Assassin's Creed יתרחש במצרים הקדומה.
אז אם המידע בהחלט נכון, כנראה שנצטרך להפסיק להשתמש בשם הקוד Empire ולהתרגל לומר Assassin's Creed: Osiris.

watch dogs 2

ועכשיו, חדשות על המשחק עצמו – נודע לנו כי המשחק ישקול על קונסולת ה-PlayStation 4 כ-26.63GB. עם זאת, נודע לנו כי ישוחררו למשחק 2 עדכונים עם צאתו, כאשר כל אחד מהם ישקול כ-216MB, מה שיוסיף עוד כ-0.5GB לנפח הכולל של המשחק.
נפח המשקל מעלה תהיות רבות, בעיקר בגלל שמשקל המשחק הוא יחסית נמוך לעומת שאר משחקי ה-AAA בדור הזה.

Watch Dogs 2 ישוחרר מחר עבור קונסולת ה-Xbox One, PlayStation 4 ב-15 בנובמבר וב-29 בנובמבר למחשב האישי.
מה דעתכם ? האם אתם חושבים שזוהי הקנטה מצד Ubisoft ומדובר במידע אמיתי, או שמא מתיחה של החברה על חשבוננו ? האם אתם חוששים מהמשקל הנמוך יחסית של המשחק ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה