בית / חדשות / מצב המשחק מרובה-המשתתפים של Watch Dogs 2 נדחה

מצב המשחק מרובה-המשתתפים של Watch Dogs 2 נדחה

מצב ה-Multiplayer במצב הסיפור הוא אחד מהדברים שהכי "מכרו" את Watch Dogs 2 למעריצים – אבל זה נראה שהשחקנים לא יוכלו להיכנס אליו בהשקת המשחק. יום לפני ההשקה, Ubisoft הכריזה שמצב ה-Multiplayer של המשחק יגיע רק ב-Patch הבא של המשחק (לא ה-Day One Patch).

כולנו שואלים את עצמנו מהי לעזאזל הסיבה של Ubisoft לעשות את זה. ובכן, מאפיין ה-Multiplayer במצב הסיפור של Watch Dogs 2 והצטרפות לעולם המשחק גורם כרגע ללאגים קשים במשחק ו-Ubisoft הכינו Patch שמתקן את הבעיה הזו – לכן צריך לחכות כמה ימים עד שישוחרר רשמית.

קצת מבולבלים איזה מאפיין נדחה? בואו נעשה סדר: ניתן עדיין לשחק במצב Co-Op של עד 4 שחקנים ולשחק במשימות הייעודיות לכך, אבל לא ניתן להצטרף בצורה חלקה סתם כך לעולם המשחק של חבר או לפרוץ אליו בזמן הסיפור.

wd_news_3ways_co-op_ncsa_263790

בכל מקרה, המשחק נראה פשוט נהדר ואני אישית לא יכול לחכות כבר לתת לכם את הסיקור שלי עליו ולומר את דעתי. אם כל עניין ה-Multiplayer במצב הסיפור מבאס אתכם, תדעו שה-Patch כבר מוכן ומה שמעכב אותו זה אישורים מצב Sony ו-Microsoft אז זה עניין של ימים ולפי דעתי כבר השבוע נראה את ה-Patch.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה