בית / חדשות / תמונות חדשות ב-360 מעלות למשחק Conan Exiles
Conan Exiles

תמונות חדשות ב-360 מעלות למשחק Conan Exiles

בתצוגה חדשה של Funcom, הוצגו תמונות מסך ב-360 מעלות מהמשחק Conan Exiles אשר מביאות את העולם של Conan לחיים.

בפחות משלושה חודשים, גיימרים בכל מקום יוכלו לעקוב אחרי עקבותיו המגואלים בדם של גיבור הפנטזיה הטוב ביותר בעולם ב-Conan Exiles. משחק ההישרדות עולם פתוח הבא מבית Funcom פורץ את דרכו ל-Early Access. צוות הפיתוח נמצא כעת במאמץ רב כדי להביא את העולם של Conan לחיים. ולאחרונה Funcom פרסמה אוסף של צילומי מסך חדשים אשר לוכדים עד כמה המשחק התקדם חזותי בחודשים האחרונים.

Funcom  גם נרגשה להכריז על החיבור עם NVIDIA כדי ליישם את טכנולוגית Ansel החדשנית שלהם אשר מאפשרת לשחקנים לקחת צילומי מסך של 360 מעלות, עוצרי נשימה במשחק. צילומי מסך אלה ניתן לראות אפילו ב-VR עם מכשירים כגון Vive ,Oculus Rift ו-VR לניידים. בנוסף לכך, Funcom פרסמה תמונות 360 מעלות בלינק הזה של גלריית NVIDIA.

Funcom גם הודיעה כי המשחק יהיה זמין ב-11 שפות כאשר הוא יכנס לגישה המוקדמת בחודש ינואר 2017 השפות שיהיו זמינות הן: אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, רוסית, פולנית, פורטוגזית ברזילאית, יפנית, קוריאנית, סינית פשוטה וסינית מסורתית (מנדרינית).

"אנחנו רוצים לוודא שמשחק יהיה זמין לכמה שיותר אנשים ככל האפשר מההתחלה המוקדמת מאוד של ה-Early Access." אמר Rui Casais מנכ"ל Funcom. בנוסף, הוא המשיך את דבריו ואמר "שחרור של המשחק לגישה מוקדמת פירושו בניית קהילה של שחקנים סביבו המסייעת לנו כמפתחים לממש את מלוא הפוטנציאל של המשחק. ככל שנוכל לכלול יותר אנשים בתהליך – זה יהיה טוב יותר עבור המשחק ועבור השחקנים."

ולסיכום אם עדיין לא הבנתם, Conan Exiles הוא משחק הישרדות בעולם פתוח עם האכזריות של Conan הברברי גיבור הפנטזיה האגדי. המשחק זמין בשרתים פרטיים וציבוריים, בין אם במצב מרובה-משתתפים או לשחקן יחיד מקומי.

המשחק יגיע ל-Early Access בינואר 2017. עד אז, הישארו איתנו פה לחדשות עדכניות בנושא.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה