בית / חדשות / שמועה: דיסני מתכננת לקנות את נטפליקס

שמועה: דיסני מתכננת לקנות את נטפליקס

במהלך העשור האחרון, דיסני, תחת ההנהגה של המנכ”ל בוב יגר, רכשה המון חברות, למשל ב-2008 החברה רכשה את חברת “פיקסאר” איתה עבדו שנים רבות לפני כן, ב-2009 רכשה את חברת “Marvel Entertainment”, ב-2012 דיסני רכשה את חברת “Lucasfilms” והרוויחה המון מכל הסרטים שהפיקה בחברות אלה.

המרכיב המרכזי של בידור הוא הפצה אשר השתנתה באופן משמעותי ב-5 השנים האחרונות. בזמן שהחברה הינה הבעלים של הרשת הטלוויזיונית של ABC, ייתכן והיא תעבור לתכנים אינטרנטים, כמו חברת נטפליקס.

דיסני

כפי שדווח באתר Tech Crunch, התגלו שמועות שחברת דיסני מתכננת לקנות את הזכויות של שירות הסטרימינג האינטרנטי – נטפליקס. אם השמועה נכונה, זה יהיה שינוי משמעותי בתעשייה. בעבר נטפליקס היה שירות של סרטים וסדרות אשר היא רוכשת את הזכויות שלהם ושמה את התכנים בשירות שלה, אך כיום היא מפיקה סרטים וסדרות משל עצמה אשר מצליחים ביותר והם הפכו למשהו מאוד מרכזי באינטרנט שהמון אנשים מדברים על הסדרות שלהם. באמת נטפליקס הייתה חלק מרכזי ביותר של שנת 2016, סדרות כמו Marvel’s Luke Cage ו-Stranger Things, ובשנה הבאה Marvel’s The Defenders, כל הסימנים מצביעים על כך שהסיכויים שדיסני תרכוש את נטפליקס גבוהים. ואם והשמועות אינן נכונות, אני מאמין שדיסני תנקוט בעתיד בצעד אחר ותנסה לעשות רשת סטרימינג (יש לה כבר, אך אחת שדומה יותר לנטפליקס) משלה.

מה אתם חושבים על כך? חושבים שדיסני ירכשו את נטפליקס? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *