בית / חדשות / Darksiders: Warmastered Edition יתמוך ב-4K ב-PS4 Pro

Darksiders: Warmastered Edition יתמוך ב-4K ב-PS4 Pro

Darksiders: Warmastered Edition יתמוך ברזולוציית 4K בקונסולה המשודרגת של Sony, ה-PlayStation 4 Pro.

Darksiders: Warmastered Edition, החידוש של המשחק הראשון בסדרת Darksiders מבית THQ Nordic, עתיד לצאת שבוע הבא. במרחק של שבוע בלבד מההשקה, המפתחת THQ Nordic מסרה כי החידוש שלהם יהיה החלוץ הראשון של ה-PlayStation 4 Pro, ויהיה המשחק הראשון של המפתחת (וברור שלא האחרון) שיהיה ברזולוציית 4K בקונסולה.

Darksiders Warmastered Edition (3)

בנוסף לבשורה המשמחת הזו, קיבלנו טריילר חדש למשחק. הטריילר אומנם קצר יחסית אך הוא בהחלט מספיק בכדי להלהיב את השחקנים כשבוע לקראת השחרור של החידוש.
החידוש יציע עבור שחקני ה-PlayStation 4, ה-Xbox One וה-Wii U, איכות של 1080p על הקונסולות, תמיכה ב-4K עבור המחשב האישי וה-PlayStation 4 Pro ועוד. המשחק ירוץ באופן רציף של 60 פריימים לשנייה על כל הפלטפורמות מלבד ה-Wii U, שם המשחק ירוץ בקצב של 30 פריימים לשנייה (בזמן משחקיות).

Darksiders: Warmastered Edition מתוכנן להשקה ב-22 בנובמבר עבור ה-PlayStation 4, ה-Xbox One וב-29 בנובמבר למחשב האישי. כרגע לא ידוע מתי המשחק יושק באופן דיגיטלי או פיזי עבור ה-Wii U, אך המפתחת אמרה כי בקרוב מאוד היא תחשוף פרטים אודות תאריך היציאה של המשחק לפלטפורמה.
מה דעתכם? האם אתם ממתינים לחידוש בקוצר רוח? שמחים על השדרוג של המשחק לאיכות של 4K עבור ה-PlayStation 4 Pro? ספרו לנו הכל בתגובות!

 

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה